Menu

Nóż Kizer Roach V4477N2 pomarańczowy

Cechy produktu

  • Producent Kizer 

Opis

Kizer Roach V4477N2 to budżetowa wersja ładnego noża składanego Kizer Roach, którego projektantem był Matt Degnan, twórca noży customowych o oryginalnej stylistyce.

Głownia noża została produkowana z austriackiej stali narzędziowej N690 hartowanej do twardości 58-60 HRC. Dzięki tej nowej odmianie stali, krawędź tnąca długo zachowuje wysoką ostrość roboczą i stosunkowo momentalnie się ostrzy. Z uwagi jednak na specyfikę N690, do ostrzenia zalecamy użytkowanie ostrzałek diamentowych.

obszerna klinga o użytkowym profilu drop-point ma długość 89 mm, dzięki czemu sprawdzi się niemal w każdym zadaniem, jakie napotka nas w rutynowych sytuacjach. Zastosowanie płaskiego szlifu w nożu edc to perfekcyjny kompromis pomiędzy wytrzymałością ostrza i jego właściwościami tnącymi. Klinga rozkładana jest jedną ręką przy pomocy flippera, metody wygodnej dla osób prawo i leworęcznych.

Dzięki zastosowaniu łożysk kulkowych ostrze pracuje szczególnie płynnie, lekko i dynamicznie, co bez dwóch zdań doceni każdy użytkownik tego noża. Po rozłożeniu ostrze jest pewnie blokowane przy pomocy mechanizmu liner-lock, która znamionuję się dużą wytrzymałością, prostą konstrukcją, a także łatwością obsługi.

Wygodę użytkowania noża, gwarantują profilowane okładziny z wytrzymałego tworzywa G-10. Ich użyteczny kształt w połączeniu z wycięciem na głowni (finger choil), zagwarantuje bardzo głęboki i pewny chwyt noża, także mokrą albo zmarzniętą dłonią.

Do przenoszenia noża w kieszeni służy profilowany tytanowy klips (tip-up).

Kizer Roach V4477N2 to nad wyraz poręczny nóż edc, który uwydatnia się oryginalną stylistyką i wysoką jakością wykonania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.