Menu

Nóż Kizer Sheepdog V5488C3 C01c (XL) szary

Cechy produktu
  • Producent Kizer 
Opis

powiększona wersja noża składanego Kizer Sheepdog w z przystępnej cenowo lini Vanguard to nieprzeciętny wybór dla każdego preferującego narzędzia większego gabarytu. Bezpieczna głownia o profilu sheepsfoot o doskonałych właściwościach tnących jest rewelacyjnym wyborem do codziennego używania, również ze względu na bezpieczeństwo obsługi. Typową geometrię i atrakcyjne okładziny z włókna węglowego bez wątpienia docenią amatorzy oryginalnych rozwiązań.

Nóż składany Kizer Sheepdog XL zagwarantuje użytkownikowi:
  • Wysoką jakość wykonania i wykorzystanie wysokiej klasy tworzyw
  • Projekt Chrisa Conawaya oparty o stylistykę customowych noży Sheepdog Knives
  • Głownię z tradycyjnej, uniwersalnej stali 154CM trafnej do rutynowych prac
  • Profil sheepsfoot zapewniający perfekcyjne właściwości tnące i brak ryzyka zakłucia
  • bardzo komfortowa w obsłudze blokada typu liner lock o ułatwionym dostępie
  • prędkie otwarcie jedną ręką dzięki osadzeniu głowni na łożyskach ceramicznych
  • zastosowanie pokaźnego flippera dla szybkiego i wygodnego otwierania
  • Okładziny z lekkiego, progresywnego włókna węglowego o ciekawej estetyce

Kizer C01c XL Sheepdog to bardzo modny nóż składany tego lubianego, chińskiego producenta. W wersji XL niewątpliwie przypadnie do gustu osobom o bardziej obfitych dłoniach, albo po prostu Tym, preferującym narzędzia pokaźniejszego gabarytu. Nóż powstał we współpracy z Chrisem Conaway’em, którego ręczne wyroby znane są pod marką Sheepdog Knives. Znakiem rozpoznawczym jego projektów jest w wielu przypadkach niezwykle duża głownia, którą wynajdziemy również w nożu Kizer Sheepdog. W omawianym modelu została wyprodukowana z klasycznej stali 154CM, o parametrach dopasowanych do noży codziennego korzystania.

znaczny nóż składany Kizer Sheepdog XL Vanguard - internetowy sklep militarnym Kolba

Rękojeść noża Kizer Sheepdog XL została funkcjonalnie wyprofilowana i opatrzona okładzinami z laminatu na bazie włókna węglowego. Ten wyjątkowy materiał znamionuje się niezwykłą lekkością i wytrzymałością. Nie do pominięcia jest też jego niebanalna estetyka dopełniająca charakter noża. Przyjazna w obsłudze blokada liner lock zezwala na bezpieczne użytkowanie jak i przystępne złożenie noża. szerokie gabaryty i wygodny chwyt powodują, iż nóż poradzi sobie nie tylko ze zwykłymi codziennymi zadaniami,spełni oczekiwania także do awaryjnego przygotowania posiłku, w sytuacji, gdy nie będziemy mieli dostępu do “pełnoprawnych” narzędzi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.