Menu

Nóż Kizer Super Bad 1015A1 czarny

Cechy produktu

  • Producent Kizer 

Opis

Kizer Super Bad 1015A1 to taktyczny fixed o niepowtarzalnym stylu, zaprojektowany dla firmy Kizer przez duńskiego knifemakera Mikkela Willumsena założyciela producenta Urban Tactical.

Czy Kizer Super Bad jest bardzo zły? zdecydowanie jest niezwykle zły i niezwykle taktyczny! Głownia noża to połączenie dwóch profili: recurve- bowie do zastosowań taktycznych, a także roboczego drop-pointa o skutecznej krzywiźnie ostrza.

Klingę tworzono z jednego kawałka (full-tang) japońskiej stali nierdzewnej VG-10, znamionującej się wysoką odpornością na korozję i wykruszenie, a także długim utrzymywaniem ostrości. Pomimo wysokiego hartowania (58-60 HRC) stal dosyć szybko się ostrzy. Zalecamy stosowanie ostrzałki diamentowej, która znacząco upraszcza i przyspiesza cały proces. Głownia ma jelec, który zapobiega zsunięciu się dłoni na ostrze i frezowaną rampę na palce (na grzbiecie), pozwalającą komfortowo oprzeć palce w trakcie strugania lub starannego prowadzenia noża.

Rękojeść noża tworzą profilowane okładziny z matowego laminatu G-10, gwarantujące komfortowy i pewny chwyt. W zakończeniu rękojeści znajduje się otwór umożliwiający wplecenia linki albo smyczy.

Do przenoszenie typowo taktycznego noża uzyskujemy kydexową kaburę ze szlufką na pas.

Kizer Super Bad 1015A1 to spektakularny i zarazem ergonomiczny nóż dla osób szukających efektywnego narzędzia o charakterze taktyczno-użytkowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.