Menu

Nóż Kizer VK1-FL Ki4565A1 srebrny

Cechy produktu
  • Producent Kizer 
Opis

gustowny i postępowy nóż składany Kizer VK1-FL powstały przy współpracy z Vulpex Knives. Model zaskakuje wysoką ergonomią połączoną z najwyższej klasy materiałami, co bez wątpienia doceni każda osoba posiadająca okazję z niego korzystać. Wyśmienita do codziennego użytkowania stal proszkowa S35VNzapewnia wysoką odporność krawędzi tnącej przy jednoczesnej wysokiej nierdzewności. Zastosowany na rękojeści tytan natomiast wykazuje się niską masą, wysoką niepodatnością,, a także szlachetną estetyką wyeksponowaną przez równoległe teksturowanie.

Nóż składany Kizer VK1 proponuje użytkownikowi:
  • nieprzeciętnej jakości materiały, które wspaniale sprawdzają się w nożu typu EDC
  • Projekt wytwarzany przy współpracy ze Stevenem Kempem z Vulpex Knives
  • Głownię tworzoną z nadzwyczajnej do codziennego użytkowania stali S35VN
  • zezwalający na dokładne cięcia profil wharncliffe o postępowej stylistyce
  • Prostą i bezusterkową blokadę frame lock zapewniającą wysokie bezpieczeństwo
  • prędkie otwarcie jedną ręką dzięki osadzeniu głowni na łożyskach ceramicznych
  • Estetyczny flipper umożliwiający łatwe i prędkie otwarcie dowolną dłonią
  • Okładziny z lekkiego i stanowczo wytrzymałego tytanu z innowacyjną teksturą
  • załączone do zestawu etui umożliwiające bezpieczne przechowywanie

Nóż składany Kizer VK1-FL to istotnie charakterystyczne narzędzie, które niewątpliwie przypadnie do gustu fanom bezkompromisowych, nowoczesnych projektów. Współpraca marki Kizer z Vulpex Knives zaowocowała powstaniem noża z charakterystycznym dla projektanta profilem głowni rodzaju wharncliffe. Poza nowoczesnym, geometrycznym wzornictwem głownia tego typu oferuje dobre właściwości tnące oraz bezpieczeństwo użytkowania. Satynowe wykończenie dodaje stali szlachetnego wyglądu, a miedziana wstawka jest swoistym podpisem projektanta. Użycie wyśmienitej jakości stali S35VN o wyśmienitym trzymaniu ostrości i wysokiej nierdzewności powoduje, że nóż jest wspaniale dostosowany do potrzeb codziennego stosowania.

Nóż składany Kizer VK1-FL - Militaria w internetowym sklepie Kolba

na dodatek rękojeść została wykonana z wysokiej klasy materiału, jakim jest tytan. Lekki i wytrzymały metal powoduje, że nóż mimo pokaźnych gabarytów znamionuje się niską masą. Chwyt został uformowany w prosty, a jednocześnie ergonomiczny zarys, gwarantując wygodne wykorzystywanie. Powierzchnia została pokryta wykwintnym i produktywnym teksturowaniem, w formie równoległych linii, dobranych do stylistyki noża. Zaimplementowana blokada frame lock charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i bezawaryjnością, gwarantując bezpieczeństwo obsługi noża. Konstrukcję noża dopełnia frezowany klips, cechujący się wysoką sztywnością i trwałością.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.