Menu

Nóż Mikov Elipt

Cechy produktu
  • Producent Mikov 
Opis

Nóż składany Mikov Elipt niewątpliwie przypadnie do gustu każdej osobie szanującej sobie funkcjonalność i estetykę. Podobnie jak inne innowacyjne noże tego ikonicznego, czeskiego producenta, Elipt cechuje się dopracowaną stylistyką, a także optymalnym doborem materiałów, co sprawia, iż będzie wspaniałym partnerem we wszelkich rutynowych zastosowaniach.

Nóż składany Mikov Elipt proponuje użytkownikowi:
  • Prostą, kompaktową konstrukcję genialną do codziennego noszenia i użytkowania
  • użycie stali D2 zapewniającej idealne utrzymywanie ostrości krawędzi tnącej
  • Uniwersalny profil głowni drop point doskonały do codziennego użytkowania
  • wyjątkowo komfortową w obsłudze blokadę liner lock sprawnie zabezpieczającą nóż
  • komfortowe i prędkie otwieranie dowolną dłonią przy pomocy otworu w głowni i flipera
  • Stalowy szkielet z gustownymi, aluminiowymi okładzinami pokrytymi anodowaniem
  • Klips umożliwiający komfortowe noszenie noża w kieszeni, a także jego szybkie dobycie

Połączenie głowni o profilu drop point ze stalą D2 zaowocowało rewelacyjnie dostosowanymi do potrzeb codziennej pracy właściwościami noża. Wydatny brzuch gwarantujący nadzwyczajne cięcie połączony z nad wyraz twardą, trzymającą ostrość stalą sprawia, iż Mikov Elipt nie tylko zapewni nam wszystko, czego oczekujemy od noża EDC,w dodatku będzie bardzo przyjazny w wykorzystywaniu, nie wymagając częstego ostrzenia.

Nóż składany Mikov Elipt - powszedni folder ikonicznego producenta

Szkielet noża został produkowany ze stali i posiada w sobie wygodną w obsłudze, a jednocześnie gwarantującą wysokie bezpieczeństwo blokadę liner lock. Okładziny natomiast tworzone zostały z anodowanego na niebieski kolor aluminium łączącego niską masę, wysoką , a także nadzwyczajny wygląd. Do otwarcia noża asygnowany został flipper jak i otwór w głowni, dzięki temu łatwo otworzymy nóż dowolną dłonią. Stalowy klips natomiast pozwoli nam na wygodne przenoszenie noża na krawędzi kieszeni.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.