Menu

Nóż składany Adimanti Samson-BK czarny

Cechy produktu
  • Producent Adimanti 
  • Rodzaj składane 
Opis

Nóż składany Adimanti Samson to prawdziwy klasyk pod kątem wzornictwa i niebanalne połączenie noża rodzaju fighter ze składaną konstrukcją. Symetryczna forma wykorzystująca wydatny jelec zabezpieczający dłoń przed zsunięciem się na głownię rodzaju spear point zagwarantuje bezpieczeństwo i wygodę użytkowania równocześnie przez prawo- jak i leworęcznych użytkowników. Zastosowana stal D2 powoduje natomiast, iż nóż jest wspaniale dopasowany do codziennego użytkowania.

Nóż składany Adimanti Samson zagwarantuje użytkownikowi:
  • idealną do codziennego wykorzystywania stal D2 gwarantującą korzystne trzymanie ostrości
  • Profil głowni spear point cechujący się wydajną penetracją i cięciem
  • obfity jelec efektywnie broniący dłoń użytkownika przed zsunięciem na ostrze
  • Stalowy szkielet z okładzinami z kompozytu G10 gwarantującymi pewny chwyt
  • Klips umożliwiający wygodne przenoszenie noża na krawędzi kieszeni
Nóż składany Samson Adimanti - rutynowy folder z głownią rodzaju spear point

zaimplementowana w modelu Adamanti Samson stal D2 cechuje się znakomitym utrzymywaniem ostrości specyficznym dla stopów węglowych, z nierdzewnością na poziomie niemalże stali nierdzewnej. Z uwagi na fakt, iż w powszednim funkcjonowaniu nie wykorzystywaniajemy noża w nieprzystępnych warunkach atmosferycznych, stal ta jest nadzwyczajnym wyborem na konstrukcję modeli dedykowanych do EDC. Zaimplementowana tu blokada liner lock produktywnie zabezpiecza głownię przed przypadkowym złożeniem, równocześnie będąc niezwykle komfortową w obsłudze.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.