Menu

Nóż składany Ganzo Firebird FB762-GR

Cechy produktu
  • Producent Ganzo / Firebird 
  • Rodzaj składane 
Opis

 Ganzo Firebird FB762-GR to budżetowy folder, która za śladowe pieniądze oferuję wysoką jakość tworzyw i wykonania oraz szczególnie płynną pracę, która uraduje każdego miłośnika noży. Głownię o długości 89 mm, produkowano z cenionej stali nierdzewnej 440C, zahartowanej do twardości 58-59 HRC.

Oprócz długiego utrzymywania ostrości roboczej, stal prosto się ostrzy oraz jest niepodatna na działanie korozji. Profil klingi drop-point i płaski szlif gwarantują płynność cięcia, a także wytrzymałość ostrza.

Głownię rozkładamy jedną ręką dzięki zaimplementowaniu dwustronnego kołka, produkowanego z anodowanego na niebiesko aluminium. Do najważniejszych zalet noża Ganzo Firebird FB762-GR należy kultura i płynność pracy.

Klinga noża pracuje na łożyskach kulkowych, dzięki czemu jej rozłożenie odbywa się w sposób szybki i płynny, co stanowi rzadkość w tej klasie cenowej. Po otwarciu głowni jest ona pewnie blokowana za pomocą mechanizmu G-Lock, opartego na wspaniałej blokadzie Axis-Lock.

równocześnie kołek jak i blokada są dwustronne, dlatego nóż może być komfortowo stosowany przez osoby prawo i leworęczne. Rękojeść noża okładziny z laminatu G10. Dzięki owalnym wycięciom, profilowaniu i teksturowanej powierzchni nóż leży w dłoni pewnie i konkretnie.

Kontrastowo wykończony dystanser, wystaje poza rękojeść, stwarzając improwizowany zbijak, a także zaczep na oplot z paracordu lub rzemień. Informacje technicznE informacje podstawowe rodzaj blokady ostrza: AXIS® Lock wariant noża: składany informacje dodatkowe Klips do noszenia: jest Materiał okładzin: kompozyt - G10 wytrzymałość na korozję: wysoka wytrzymałość na stępienie: średnia rodzaj szlifu: płaski zastosowanie (przeznaczenie): EDC rozmiary Długość całkowita [mm]: 200 Długość głowni [mm]: 89 Długość po złożeniu [mm]: 111 Grubość głowni [mm]: 3,5 dane producenta Producent: Ganzo/Firebird, Chiny...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.