Menu

Nóż WALTHER Multi Tac Knife MTK 2 + darmowy zwrot (5.0788)

Cechy produktu
  • Producent WALTHER 
Opis

Walther MTK 2 to wielofunkcyjny nóż taktyczny, zaopatrzony w częściowo ząbkowaną głownię ze stali 440C, kombinerki z przecinkiem do drutu oraz końcówkę do konstrukcji bitów.

2 w 1

Walther MTK 2 łączy właściwości noża taktycznego i funkcjonalność narzędzia wielofunkcyjnego, dzięki temu możemy nie tylko oszczędzić nasze pieniądze, lecz także zniżyć przenoszony ciężar. Warto podkreślić, iż Walther MTK 2 jest jednym z najbardziej modnych noży w ofercie niemieckiej marki Walther.

uzupełniające funkcje:
  • Kombinerki z przecinakiem do drutu,
  • otwieracz do butelek,
  • otwieracz do puszek,
  • końcówka do konstrukcji bitów,
  • 9 bitów w komplecie (3 × imbusowe, 3 × krzyżak, 3 × płaskie).
Stal nierdzewna

Walther MTK 2 to nóż składany o długości całkowitej 198 mm, uwydatniający się imponującą wszechstronnością. Klingę o długości 80 mm wykonano ze stali rdzoodpornej 440C.

Z uwagi na wytrzymałość na korozję, korzystne trzymanie ostrości i łatwość ostrzenia klinga ze stali 440C idealnie sprawdzi się w powszednim użytkowaniu.

Taktyczny fason

Smukła klinga o użytecznym profilu drop-point ma czarne wykończenie, które podkreśla taktyczny charakter noża. Dzięki zastosowaniu potężnego sztychu i ostrza o łagodnej krzywiźnie nóż ma wytrzymały czubek, i prawidłowe cechy tnące.

Tylna część ostrza jest ząbkowana, dzięki temu nóż wyśmienicie radzi sobie z cięciem lin, pasów, a także włóknistych tworzyw.

nietrudne rozkładanie

Klingę można momentalnie rozłożyć jedną ręką przy użyciu obustronnego kołka. Rozwiązanie to jest wygodne zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników, i zezwala na obsługę noża w rękawicach.

konkretna blokada

Przed przypadkowym złożeniem głowni produktywnie broni klasyczna blokada liner-lock, uwielbiana za oraz łatwość obsługi. Blokadę podobnie kołek można obsługiwać jedną ręką.

komfortowa rękojeść

Walther MTK 2 ma poręczną rękojeść, którą tworzą okładziny z wytrzymałego tworzywa nienaturalnego. Profilowany kształt rękojeści i chropowata faktura polimeru wygodny i pewny chwyt noża. Do noszenia noża dostajemy nylonowe etui ze szlufką na pas.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.