Menu

Medytacje leczące duszę i ciało (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788361987192 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Hay Louise L. 
  • Wydawnictwo Medium 
  • Ilość stron 264 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Myśli zawarte w tej książce posiadają pobudzić cykl naszego twórczego myślenia. Przedstawia ona rozmaite sposoby radzenia sobie z naszymi doświadczeniami. Przychodzimy na świat z czystym, nieskalanym umysłem, stanowiącym jedność z naszą wewnętrzną mądrością. Wzrastając, nabywamy jednak niemało lęków i ograniczeń, które pochodzą ze świata dorosłych. Do czasu osiągnięcia dojrzałości mamy już dużo negatywnych przeświadczeń, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy. I bazując na nich, zaczynamy kreować nasze życie, choć są one całkowicie fałszywe.
Zapewne natrafisz w tej książce na twierdzenia, które wywołają twój sprzeciw. Być może będą sprzeczne z tym, w co wierzysz. Ale to zupełnie naturalne. Jest to coś, co nazywam "mieszaniem w garnku". Nie musisz zgadzać się ze wszystkim, co mówię. Ale proszę cię, abyś jeszcze raz zastanowił się nad tym, w co naprawdę wierzysz i dlaczego. Właśnie w ten sposób dorastamy i zmieniamy się. Zaczynając wędrówkę wybraną przeze mnie ścieżką, musiałam rzucać wyzwania wielu trudnym sprawom. Im głębiej zastanawiałam się nad tym, w co wierzę – w odniesieniu do nowych idei, tym bardziej zdawałam sobie sprawę,dużo z moich przekonań nie dopuszcza szczęścia do mojego życia. I wtedy zaczęłam się pozbywać tych starych, negatywnych myśli, a moje życie zmieniło się na ulepszone.
Zacznij czytać tę książkę w dowolnym miejscu. Otwórz ją tam, gdzie chcesz. Wiadomość, którą odczytasz, będzie adekwatna dla ciebie w tej właśnie chwili. Może potwierdzi ona to, w co już wierzysz, albo rzuci ci wyzwanie. Wszystko to jest częścią cyklu wzrastania. Jesteś bezpieczny i wszystko jest w porządku.

Tytuł oryginału: Meditations to heal your life
ISBN: 9788361987192
Kod paskowy: 9788361987192
Autorzy: Hay Louise L.
Tłumaczenie: Rudowicz Hanna
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 22310
Miejscowość: Konstancin - Jeziorna
ilość stron: 264
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x20.0cm
Głębokość (mm): 18
Waga: 0.345
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.