Menu

Niebiańska wizja życie w nowej świadomości duchowe (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375061512 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor James field 
  • Wydawnictwo Zysk i S-ka 
  • Ilość stron 222 
  • Rok wydania 2007 

Opis

perfekcyjnY NOWY DODATEK DO WIZJI, KTÓRA ROZPOCZĘŁA SIĘ WRAZ Z NIEBIAŃSKĄ PRZEPOWIEDNIĄ... Pisząc Niebiańską Przepowiednię i Dziesiąte wtajemniczenie James Redfield wykrystalizował nową duchową wizję dla milionów ludzi na całym świecie.

Od tego czasu ludzie spotykają się, aby dyskutować o tym, w jaki sposób duchowe doświadczenia zmieniły ich życie i badać globalny renesans, który już się rozpoczął.W swojej nowej książce, która nie jest powieścią, James Redfield pomaga nam w dalszych poszukiwaniach unikatowej misji, jaką mamy do spełnienia na tej planecie.

Podchodząc osobiście do wielu koncepcji zawartych w swoich powieściach, zgłębia energie ukryte za naszymi życiowymi scenariuszami i ukazuje nam doświadczenia mistyczne, które mogą pomóc w ich pokonywaniu.

Opowiada, w jaki sposób nieodgadnione zbiegi okoliczności prowadziły jego samego w kierunku spełnienia przeznaczenia i prezentuje, jak my możemy być prowadzeni. W swych dyskusjach na temat nauki i historii Redfield jasno omawia działanie zasad synchroniczności, połączenia i celowości, pokazując nam nieprzerwany łańcuch ewolucji zmierzającej do lepszego świata.Inspirująca i pouczająca, Niebiańska wizja to cudowny, mądry towarzysz w procesie poszerzania świadomości i brania energicznego udziału w tworzeniu prawdziwie radosnej Ziemi.

"Dla każdego, kto czytał Niebiańską przepowiednię i Dziesiąte wtajemniczenie i miał ochotę na więcej... Każdy czytelnik wyniesie z lektury tej książki coś wartościowego." "Tulsa World" "Rezultaty, które zmienią świat brzmią jak spełnienie marzeń." "Los Angeles Times" JAMES REDFIELD jest autorem Niebiańskiej przepowiedni, Dziesiątego wtajemniczenia i Tajemnicy Shambhali.

Interesuje go szeroko pojęty temat duchowej świadomości, bierze aktywny udział w światowych wysiłkach na rzecz ratowania ostatnich pomników dzikiej przyrody. Mieszka z żoną, Salle i kotką Meredith w Alabamie w stanie Arizona.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.