Menu

Życie Po Drugiej Stronie - Sylvia Browne,lindsay Harrison (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366142589 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Sylvia Browne|Harrison Lindsay 
  • Wydawnictwo Studio Emka 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Czy nigdy Was nie interesowało, gdzie przyjdzie Wam spędzić wieczność? Jeśli tak, przeczytajcie "Życie po Drugiej Stronie" – przewodnik po przyszłym życiu.Sylvia Browne, słynąca z parapsychicznych zdolności, w tej świetnej, niezwyczajnej książce, goszczącej poprzez mnóstwo miesięcy na liście bestsellerów „New York Timesa”, uzmysławia i obrazuje, jak wygląda i jaki jest rozmiar istniejący poza światem.

Sylvia zabiera czytelników w podróż, pozwalającą dotrzeć do świata, do którego odeszli nasi bliscy i który czeka na nas. Pokazuje swoją życiową drogę, opowiada o poprzednich wcieleniach, o wróżeniu, o sesjach hipnotycznych i o badaniach, które doprowadziły ją do fantastycznych, oryginalnych odkryć niemieszczących się w wyobraźni zwykłych zjadaczy chleba.

Opisuje mieszkańców Drugiej Strony, okolice, w których przebywają, sprawy, którymi się zajmują. Wyjaśnia, co się dzieje z ludźmi, kiedy odchodzą z tego świata, aby przejść do świata innego oraz jak to jest, kiedy opuszczają Drugą Stronę, udając się w podróż z powrotem na Ziemię.Dzieli się z nami zadziwiającymi spostrzeżeniami i niezrównanymi historiami dotyczącymi tych z Drugiej Strony – „istniejącej naprawdę i jednakowo rzeczywistej jak Ziemia, po której stąpamy, jak ciało noszące naszego ducha i jak powietrze, którym oddychamy”.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.