Menu

Sigma C 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM Canon - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Sigma 
  • Przeznaczenie Canon 
  • Ogniskowa 150-600 mm
  • Jasność f/5 - 6.3 
  • Rodzaj teleobiektyw 
  • Typ zoom 

Opis

Sigma 150-600 mm F5-6.3 DG OS HSM "CONTEMPORARY"

Linia obiektywów Contemporary ( współczesna ) łączy najnowszą technikę umożliwiającą pomieścić jednocześnie wysoką jakość optyczną i zapewnić lekką i zwartą budowę.W obiektywie użyto 1 soczewkę FLD (F Low Dispersion) cechującą się najwyższym znanym poziomem produktywności optycznej i 3 soczewki ze szlachetnego szkła SLD (Special Low Dispersion). Dzięki czemu zlikwidowano barwne aberracje barwne, tak nieraz występujące zwłaszcza w najwyższych wartościach ogniskowych.Ten obiektyw jest słusznym wyborem dla fotografów, którzy pragną funkcjonalności super teleobiektywu, własności optycznych i mobilności.

*FLD - szkło o ultra niskiej dyspersji, które proponuje sprawność na najwyższym poziomie, a jego cechy są podobne do fluorytu.

**SLD - szkło o niskiej dyspersji mające mające na celu minimalizację aberacji chromatycznej

Obiektyw dostosowany jest do pracy w trudnych warunkach terenowych, ma wszelkie właściwości i możliwości sprzętu pożądane przez wymagającego profesjonalistę, dzięki temu nie musi się on martwić o obiektyw, a możesz skupić tylko na zaplanowanym kadrze.
Jedną z zalet obiektywu to wzmocniona niepodatność na pracę w kurzu, pyle i opadach atmosferycznych,.Obiektyw jest pyło i bryzgoszczelny.

Obiektyw świetnie sprawdzi się w fotografii przyrodniczej, sportowej, lotniczej czy detektywistycznej i wszędzie tam gdzie nie mamy możliwości zbliżenia się do fotografowanego obiektu. praktyczny zakres od 150 do 600 mm z całą pewnością zaspokoi zapotrzebowania wielu wymagających fotografów.

W porównaniu z Sigmą 150-600 f/5-6.3 DG OS HSM SPORT obiektyw z serii Contemporary jest mniejszy i lżejszy, co usprawnia obsługę sprzętu, a także transport.
Gniazdo statywu jest zdejmowane, dzięki czemu obiektyw waży wyłącznie 1830 g


ma blokadę przedniego tubusu przy dowolnej ogniskowej. perfekcyjna funkcja przy fotografowaniu z obiektywem skierowanym w dół albo w górę, np w astrofotografii.
Skrajne soczewki obiektywu pokryto specjalnymi warstwami hydrofobowymi zapobiegające utrzymywaniu się na nich zabrudzeń

Obiektyw jest kompatybilny z nowoopracowanymi t elekonwerterami 1,4x oraz 2,0x z linii SGV.
Nowy telekonwerter z serii SGV przenosi napęd AF do wartości przysłony F8 i jest wyposażony w gumowe uszczelki podnoszące wytrzymałość na pracę w kurzu, oraz zachlapanie.

wykorzystano nowy system stabilizacji optycznej wsparty nowoczesnym akcelerometrem, stabilizacja w trybie 1 nadzwyczajnie spisuje się podczas ogólnego fotografowania (w trybie 1 pracują wszystkie czujniki drgań). Chcąc fotografować obiekty w ruchu (śledzenie samolotu, biegnącego zwierzęcia) włączamy 2 tryb stabilizacji optycznej. W przypadku kadrów pionowych lub poziomych akcelerometr wykryje położenie obiektywu i adekwatnie zorganizuje pracę poszczególnych czujnikówh ruchu.

Dopracowano położenie pierścieni i przełączników by wszystkie elementy sterujące byłyprzystępne a nowy zoptymalizwany ultradźwiękowy napęd AF poradzi sobie w wielu niełatwych sytuacjach

Przełącznik AF, służy do ustawiania trybu pracy mechanizmu ustawiającego ostrość i mamy do wyboru trzy położenia: AF, MO i MF. Oprócz pozycji standardowych (w sytuacji wyboru AF pierścień do manualnego ustawiania ostrości wciąż działa), mamy jeszcze opcję MO (Manual Override), która pozwala operować pierścieniem choćby gdy autofokus działa w trybie ciągłym

Całość zamknięta w nowej wytrzymałej i wykwintnej obudowie zgodnej z nowoczesnym standardem linii "C".

TSC (kompozyt stabilny cieplnie) charakteryzuje się termokurczliwością podobną do aluminium. Części wytwarzane z tego materiału mniej się odkształcają, pozwalając na dużą precyzję wykonania. W porównaniu z poliwęglanem o zawartości 20% szkła, TSC jest o 70% bardziej rozciągliwy. W porównaniu z poliwęglanem o zawartości 30% szkła, TSC jest o 25% bardziej sprężysty

Obiektyw współpracuje z urządzeniem USB DOC, dzięki któremu możesz personalizować pod własne oczekiwania funkcje stabilizacji optycznej, opcje pracy autofocusa, określania zakresu odległości ostrzenia,kalibracji czy wgrywania nowego oprogramowaniaObiektyw jest kompatybilny z konwerterem Sigma MC-11. Za jego pośrednictwem, użytkownicy aparatów Sony (E) mają możliwość podpięcia do swoich aparatów obiektywu z mocowaniem Canon EF, zachowując pracę układu AF i przekazywania pozostałych rodzaju EXIF, itp


Mosiężne mocowanie bagnetu łączy wysoką jakość wykonania z wytrzymałością. Jego powierzchnia jest poddawana specjalnej obróbce wzmacniającej, żeby zapewnić wysoką jakość obiektywu, gwarantującą długookresowe wykorzystywanie.

Zmiana mocowania obiektywu ( usługa płatna ) która jest osiągalna zarówno dla obiektywu 150-600mm, a także wszelkich obiektywów z nowych linii Sigma Global Vision. Sigma zmieni w Twoim obiektywie jednocześnie mocowanie jak i wewnętrzne części tak aby obiektyw był kompatybilny z aparatami innej producenta, zezwalając Ci na cieszenie się nim nawet po zmianie swego aparatu na model innej firmy.Dzięki tej usłudze będziesz mógł używać swój ulubiony obiektyw poprzez niemało lat, niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zmianę aparatu na model innej firmy

Made in Japan - najwyższa jakość wykonania Wszystkie procesy produkcyjne w firmie Sigma – od form odlewniczych do poszczególnych części – powstają w całości w Japonii pod kontrolą zintegrowanego systemu produkcyjnego. Jesteśmy aktualnie jednym z niewielu producentów, których produkty są produkowane wyłącznie w Japonii

Specyfikacja techniczna 150-600/5-6,3 DG OS HSM CONTEMPORARY:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.