Menu

Sigma obiektyw digital C 17-70/2.8-4 DC MACRO HSM Pentax

Cechy produktu
  • Producent SIGMA 
  • Przeznaczenie Pentax 
  • Ogniskowa 17-70 mm
  • Rodzaj makro 
  • Typ zoom 
Opis

cechujący się elegancką i wszechstronną konstrukcją, Viltrox AF 23 mm f / 1.4 XF jest odpowiednikiem szerokokątnego obiektywu stałoogniskowego o ogniskowej 35 mm asygnowanego do bezlusterkowców z mocowaniem X FUJIFILM.

Model ten to rozciągliwe połączenie jasnego szerokokątnego szkła z maksymalnym otworem f / 1,4, nieprzeciętnym do pracy w każdych nawet najgorszych warunkach oświetleniowych i pełną kontrolę nad głębią ostrości.

kompozycja optyczna gromadzi parę części o szczególnie niskiej dyspersji i parę składników o wysokim współczynniku załamania światła, które łączą się w celu tłumienia zróżnicowanych aberracji i gwarantują wysoką ostrość, przejrzystość i staranność kolorów.

zastosowano na dodatek wielowarstwową powłokę HD Nano,zniżyć odblaski i zacienienia, żeby uzyskać obszerniejszy kontrast w jasnych i oświetlonych od tyłu miejscach. Pod względem obsługi kompaktowy obiektyw gromadzi silnik krokowy STM, który zagwarantuje szybkie, prawie bezgłośne i staranne działanie autofokusa wraz z ręczną regulacją ostrości w pełnym rozmiarze godzin.

Wewnętrzny projekt ogniskowania w dodatku przyczynia się do prędkiej produktywności. Ponadto obiektyw ma zintegrowany port micro-USB do dokonywania przyszłych aktualizacji oprogramowania obiektywu. Nadzwyczajny obiektyw szerokokątny dedykowany do bezlusterkowych aparatów FUJIFILM z mocowaniem X w formacie APS-C i gwarantujący ogniskową odpowiadającą 35 mm.

Ze względu na swoją fizyczną konstrukcję obiektyw ten nie nadaje się do wykorzystania z aparatem FUJIFILM X-Pro3 i może porysować korpus aparatu, gdy jest podłączony. Maksymalny otwór przysłony f/1,4 nadaje się do pracy w warunkach słabego oświetlenia oraz zagwarantuje pokaźniejszą kontrolę nad głębią ostrości.

Dwa części o niezwykle niskiej dyspersji obniżają obwódki kolorów i aberracje chromatyczne, aby osiągnąć wysoki stopień krystaliczności i staranności kolorów. Dwa komponenty o wysokim współczynniku załamania światła pomagają kontrolować aberracje sferyczne i zniżają zniekształcenia w celu uzyskania wysokiej ostrości i starannego renderowania.

Na poszczególne części optyczne naniesiono wielowarstwową powłokę HD Nano, która tłumi odblaski i flary, zapewniając pokaźniejszy kontrast i wierność barw podczas pracy w skrajnych warunkach oświetleniowych.

Silnik STM zezwala na ciche prędkie i staranne działanie autofokusa wraz z ręcznym ustawieniem ostrości w pełnym rozmiarze godzin. Na dodatek wewnętrzna kompozycja ogniskowania utrzymuje całkowitą długość obiektywu podczas wykorzystywania, by poprawić obsługę i szybszą reakcję.

Zintegrowany ręczny pierścień przysłony do kontroli ekspozycji dotykowej; pierścień ten ma na dodatek pozycję „A" do samoczynnego wyboru przysłony na podstawie aparatu. Przysłona wyekwipowana w dziewięć listków przyczynia się do przyjemnego zmiękczenia obrazu zapewniając niezwykły bokeh.

zaimplementowany port micro-USB umożliwia aktualizację oprogramowania obiektywu w razie potrzeby UWAGA: Obiektyw Viltrox AF 23 mm f / 1.4 XF nie jest kompatybilny z korpusem Fujifilm X-Pro3.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.