Menu

Allocacoc Rozgałęziacz PowerCube Original Grey 2100GY/FRORPC

Cechy produktu
  • Producent Allocacoc 
  • Rodzaj cube 
Opis

PowerCube Original - to rozgałęziacz do rozszerzania liczby przystępnych gniazdek elektrycznych. Dzięki kompaktowej konstrukcji PowerCube Original odpowiednio wykorzystuje każdy centymetr wolnego miejsca. Pomimo niewielkich rozmiarów, strategicznie położone gniazdka zapobiegają występowaniu problemu, który nieraz pojawia się w trakcie wykorzystywania normalnych przedłużaczy.

Gniazdko mnożnik - w kuchni często zdarza się, iż mamy ograniczony dostęp do gniazdek elektrycznych. PowerCub rozwiąże problem, jeśli chcemy podłączyć jednocześnie ekspres do kawy, czajnik, mikser, toster czy także inne urządzenie do gotowania.

Bez dodatkowych kabli - powszechnym i nieraz irytującym problemem jest plątanina przewodów znajdująca się w wielu miejscach w naszym domu czy biurze. Szczególnie za telewizorem, wieżą stereo, odtwarzaczem DVD czy konsolą do gier znajdują się listwy zasilające połączone ze sobą,otrzymać wystarczającą ilość gniazdek. Dzięki modułom PowerCube, wszystkie kable zasilające mogą być połączone w jedno, kompaktowe i estetyczne rozwiązanie.

Brak blokad - niejednokrotnie zasilacze wyposażone są w niestandardowe wtyczki, które po podłączeniu kilku na raz do przedłużacza, utrudniają dostęp do wolnych gniazd, uniemożliwiając ich zastosowanie. PowerCube rozwiązuje ten problem!

Budowanie wieży - PowerCube Original jest systemem modułowym. Ilość gniazd zasilających może być rozbudowana w zależności od potrzeb, wytwarzając dobrane źródło zasilania. Kompatybilny z PowerCube Extended.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.