Menu

Cooler Master MasterBox NR400 - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

MINIMALISTYCZY DESIGN pokrywa MasterBox NR400 to przezroczysty i prosty design, skoncentrowany na sprawności przepływu powietrza. Jednowarstwowa, niewiele znacząca siatka na przednim panelu zapewnia sprawny przepływ powietrza i działa jako filtr kurzu.

HARTOWANE SZKŁO Boczny panel produkowany z hartowanego szkła jest należycie przypasowany do obudowy. Zamontowany jest bezpiecznie i dyskretnie za pomocą specjalnych zaczepów i śrubek. MIEJSCE NA DYSKI Łącznie cztery dyski 2,5 i 3 dyski 3,5 mogą być beznarzędziowo zamontowane.

Możliwość instalacji nad zasilaczem, tacką płyt głównych, oraz w uniwersalnej klatce do dysków. *Dodatkowy dysk 3,5 może być zamontowany w obudowie z napędem optycznym UNIWERSALNA KLATKA Klatka na dyski może być demontowana i przesuwana we wnętrzu pokrywy.

Można ją przesunąć do przodu, aby zrobić miejsce na długi zasilacz, do tyłu aby zapewnić miejsce na chłodnicę, bądź wyjęta jeśli miejsce na dyski twarde nie jest niezbędne. GNIAZDO JACK 4-PIN 3,5mm jack 4-pin zapewnia połączenie jednocześnie dla słuchawek, jak i mikrofonu, dlatego pojedyncze wtyczki nie będą konieczne.wymiary: 411 x 411 x 210 mmPozostałe atrybuty: Wsparcie dla konstrukcji wentylatorów: Przód: 120mm x3 / 140mm x2 Góra: 120mm x2 / 140mm x2 Tył: 120mm x1 Wsparcie dla chłodzenia: Przód: 120/140/240/280mm Góra: 120/240mm Tył: 120mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.