Menu

Darkflash DK352 Plus (czarny)

Cechy produktu
  • Producent Darkflash 
Opis
obudowa komputerowa Darkflash DK352 Plus + 4 wentylatory C6

Złóż swój wymarzony komputer bez obawy o to, że nie starczy Ci miejsca na wybrane podzespoły. Obudowa Darkflash DK352 Plus ma pojemne wnęrze, które zapewnia możliwość wyposażenia jej w płytę główną w standardzie ATX / M-ATX / ITX / E-ATX czy kartę graficzną o długości 340 mm. Dodatkowo przezroczyste panele, które nadzwyczajnie współgrają z komponentami opartymi o podświetlenie. W pakiecie znajdziesz też 4 wentylatory Darkflash C6.

niemało możliwości

obudowa zezwala na montaż płyty głównej w standardzie ATX / M-ATX / ITX / E-ATX. Co więcej, pozwala wyposażyć ją w kartę graficzną o długości 340 mm i procesor o wysokości do 160 mm. Cechuje się dodatkowo dostępem do 7 gniazd zwiększeń. Zapewnia możliwość zamocowania 2 dysków HDD i 2 lub 3 SSD. Z DK352 Plus nie odczujesz żadnych ograniczeń!

przejrzyste panele

pokrywa klarowny panel boczny ze szkła hartowanego. Powoduje to,perfekcyjnie komponuje się podzespołami opartymi o podświetlenie – jeszcze z wentylatorami dołączonymi do zestawu. Postaw na połączenie funkcjonalności i walorów wizualnych, aby stworzyć swoją wymarzoną konfigurację!

Możliwości chłodzenia

Wiatraki C6 zaskoczą Cię prostotą konstrukcji i bezawaryjnym działaniem. Każdy z 4 wentylatorów został zaopatrzony w 9 łopat, które wyróżniają się dokładnie przemyślaną, aerodynamiczną konstrukcją. Dzięki czemu wydajne chłodzenie Twojego sprzętu - zapomnij o problemach z jego przegrzewaniem.

Stylowe podświetlenie RGB

Kolorowe podświetlenie łopat wiatraków zagwarantuje niesamowity efekt. Tryb RGB można kontrolować przy pomocy przycisku Reset. Chcesz dostosować światło do swoich preferencji? To możliwe! Wiatrak obsługuje do 20 fantastycznych efektów świetlnych. Odkryj dostępne funkcje i nadaj swojemu komputerowi wymarzony, unikalny charakter!

Specyfikacja:

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.