Menu

MSI Obudowa MAG VAMPIRIC 010 TEMPERED GLASSES USB 3.0

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

WENTYLATOR ARGB Do pokrywy dołączono adresowalny wentylator RGB, który zgodny jest z systemem podświetlenia MSI Mystic Light, dzięki czemu uzyskano nieograniczone możliwości regulowania.technologia MYSTIC LIGHT SYNCTechnologia synchronizacji podświetlenia, MSI Mystic Light SYNC, bazuje na otwartym SDK, dzięki czemu może być dostępna dla wszystkich urządzeń peryferyjnych.

Dzięki zaimplementowaniu aplikacji MSI MYSTIC LIGHT APP, pokrywa, płyta główna i inne zgodne urządzenia peryferyjne mogą tworzyć spójne efekty świetlne.Gamingowa obudowa MAG VAMPIRIC 010, zainspirowana została historią księcia ciemności – wampira Draculi.

Dzięki połączeniu czerni i szarości, stylistyka pokrywy jest jednakowo spokojna i enigmatyczna jak jego zamek. Ponadto, umieszczony z przodu wzór o podwójnym wykrzywionym profilu prezentuje własny „Medal Honoru”, który może być wyświetlany przy wykorzystaniu podświetlenia RGB, żeby reprezentować dyskretne i jasne atrybuty charakteru.należycie WIDOCZNE WNĘTRZE KOMPUTERAJasnoszary odcień 4-milimetrowego bocznego panelu wytworzonego ze szkła hartowanego, jest doskonały do prezentowania efektów świetlnych RGB i jednocześnie zagwarantuje dobry, przezroczysty widok na komponenty, które znajdują się we wnętrzu komputera.OPTYMALIZACJA PRZEPŁYWU POWIETRZAMiejsce do konstrukcji maksymalnie siedmiu wentylatorów systemowych albo 360-milimetrowego radiatora w górnej części i 420-milimetrowego radiatora z przodu obudowy.

dzięki temu można bez problemu zapewnić wentylację całego systemu w celu uzyskania pokaźniejszej stabilności pracy komputera.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.