Menu

Msi obudowa msi mpg sekira 100p

Cechy produktu

  • Producent Msi 

Opis

linia MPG daje graczom to, co najlepsze, umożliwiając całkowitą ekspresję odcieni dzięki progresywnemu sterowaniu podświetleniem RGB i synchronizacji. Eksperymentuj na innym poziomie personalizacji z przednim paskiem LED, który gwarantuje wygodne powiadomienia w grze i w czasie rzeczywistym.

Oświetl nowe możliwości dzięki serii MPG SEKIRA 100. Produkowana z wysokiej jakości tworzyw i wyposażona w sporo funkcji, ta pokrywa mid-tower sięga gwiazd dzięki konstrukcji, która uwalnia najwyższą sprawność.

Panel przedni MPG SEKIRA 100P jest zbudowany z płaskich blach aluminiowych, pokazując dbałość o jakość materiału i wysoką sprawność konstrukcji. Zsynchronizuj MPG SEKIRA 100 Series z płytą główną MSI, łącząc port USB Gen2 Type-C z prędkością 10 Gb/s, by uzyskać wygodny dostęp.

Stwórz kompletny ekosystem gier MSI z kartą graficzną i chłodzeniem cieczą. Górna pokrywa wentylacyjna kolekcji MPG SEKIRA 100 zapewnia dodatkowy przepływ powietrza i jest zaopatrzona w magnetyczny filtr przeciwpyłowy, który upraszcza likwidowanie i czyszczenie.

Okno ze szkła hartowanego ujawnia arsenał wewnątrz MPG SEKIRA 100 Series. Okno z hartowanego szkła bez wkrętów jest mocowane przy pomocy mechanizmu blokującego, który jest zabezpieczony przesuwaną górną pokrywą wentylacyjną.

Wokół MPG SEKIRA 100 umieszczono w sumie trzy filtry, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu do systemu. Linia MPG SEKIRA 100 jest zoptymalizowana, aby zapewnić wielki i efektywny przepływ powietrza do chłodzenia systemu.

seria MPG SEKIRA 100 jest dostarczana z 4 wentylatorami i można zamontować w niej do 6 wentylatorów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.