Menu

Obudowa GENESIS Irid 353 ARGB

Cechy produktu
  • Producent NATEC GENESIS 
  • Rodzaj micro tower 
Opis

Genesis ukazuje Irid 353 ARGBNiewielka obudowa daje Tobie ogromne możliwości. Solidnie zbudowana z wysokiej jakości tworzyw stanowi ochronną zbroję dbając o Twoje części wyśmienitą cyrkulacją powietrza we wnętrzu.

Podświetlenie ARGB czy także panele wytwarzane z hartowanego szkła bez dwóch zdań wyzwolą uśmiech na twarzy i dodadzą każdemu pomieszczeniu uroku. Poznaj Irid 353 ARGB.Bajeczny design Panel przedni i panel boczny z hartowanego szkła z estetycznym, czarnym nadrukiem maskującym, w połączeniu z 3 podświetlanymi wentylatorami ARGB przekształcą zwykłą obudowę w składnik upiększający Twój pokój.

3 wiatraki ARGB w komplecie Abyś Ty mógł być spokojny o swój PC części wewnątrz muszą czuć się również luźno w optymalnej dla nich temperaturze. O twoją wygodę, a bezpieczeństwo podzespołów dbają 3 wysokiej jakości wentylatory 120mm z podświetleniem ARGB, które zachowują się stanowczo dyskretnie.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, pokrywa pozwala na montaż kolejnych w tym 140mm! Wentylatory z kontrolerem 3-pin ARGB Każdy wentylator w pakiecie z obudową Irid 353 ARGB jak i sam kontroler posiadają wtyczki 3-pin 5V ARGB, zezwalając tym samym na podłączenie kontrolera do kompatybilnej* płyty głównej i sterowania efektami podświetlenia.

Kontroler, gdy nie jest podłączony do płyty głównej, pozwala na niezależną regulację podświetlenia, w dodatku zaopatrzony został we wtyczkę 4-pin PWM, umożliwiając regulację obrotów wentylatorów w zależności od obciążenia systemu.

* System ARGB(5V 3-PIN) nie jest tożsamy z RGB (12V 4-PIN). Upewnij się jaki typ podświetlenia obsługuje twoja płyta. Podepnij aż trzy dyski SSD Irid 353 ARGB serwuje Tobie miejsce na aż 3 dyski SSD, abyś nigdy się nie martwił, że możesz być ograniczony ilością danych.

Oprócz tego uzyskujesz miejsce na zamontowanie dwóch standardowych twardzieli HDD. Obsłuży dwa warianty płyty głównej budowa przygotowana została pod 2 rozmiary płyty głównej. Komfortowo i bez problemów zamontujesz Mini-ITX i Micro-ATX, nie ograniczając się przy tym w dopasowywaniu pod nie reszty elementów.

użyteczny panel z USB 3.0 Na górze konstrukcji dla Twojego komfortu dostajesz w sumie aż 3 porty USB w tym USB 3.0. Dajemy Tobie dwa gniazda jack jak najbliżej Ciebie, więc podepniesz wygodnie zestaw słuchawkowy z mikrofonem.

Dopełnieniem jest przycisk odpowiedzialny za zmianę trybów bajecznego podświetlenia ARGB, aby świeciło precyzyjnie tak jak tego pragniesz. Obudowa w której schludnie poukładasz kable żeby zachować perfekcyjny wygląd zza szklanego panelu - wyszukasz dużo miejsca za tacką na płytę główną oraz liczne przepusty wyposażone w gumowe maskownice, dzięki którym świetnie zarządzisz okablowaniem, które nie będzie ani przeszkadzać ani psuć rewelacyjnego widoku.

Montaż dysków Slot In Postawiliśmy sobie za cel dać Ci maksymalny komfort z korzystania z obudowy,dlatego uprościliśmy montaż dysków i paneli bocznych, dzięki zastosowaniu technologii slot-in. To mechanizm zezwalający Tobie na montaż i demontaż SSD oraz klatki HDD bez konieczności ponownego użytkowania narzędzi.

Panele natomiast w prosty sposób wsuwa się w ramę obudowy, a następnie przykręca dwiema śrubkami. Daj mu chłodzenie cieczą do 240 mm Pomimo niewielkich rozmiarów, chcemy przekazać w Twoje ręce tak dużo jak tylko jest to osiągalne.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zamontuj chłodzenie cieczą o wielkości aż do 240mm! Irid 353 ARGB daje Tobie pełną dowolność montowanych podzespołów jak i obfite możliwości instalacji chłodzenia. 3 filtry przeciwkurzowe Genesis Irid 353 ARGB to doskonała czystość we wnętrzu pokrywy przez długi czas.

W komplecie dostajesz trzy filtry przeciwkurzowe, które zapewnią maksymalny porządek. Pokrywa została trafnie zbudowana pod każdym aspektem, aby dać Tobie najlepsze doświadczenia w trakcie korzystania z niej przez długi czas.

Estetyczne gniazda zwiększeń Irid 353 ARGB wszystko za każdym razem będzie wyglądać estetycznie i zjawiskowo. Zaślepki gniazd zwiększeń są przykręcane, a nie wyłamywane, umożliwiając tym samym ich ponowny montaż w razie zapotrzebowania.

Otwieraj tylko to, co jest konieczne i zakręcaj, gdy gniazdo zostanie puste. Wymiary: 210 x 393 x 429 mmPozostałe właściwości: Maksymalna długość zasilacza: 190 mm Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 163 mm Maksymalna długość karty graficznej GPU: 375 mm...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.