Menu

Obudowa Genesis Irid 400 ATX Midi z oknem, USB 3.0 podświetlenie RGB

Cechy produktu

  • Producent Natec 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

GENESIS IRID 400 RGB obudowa dla komputera to znaczna sprawa! A tę korzystną powinny znamionować cechy takie jak solidna konstrukcja, dużo miejsca na wysokiej klasy komponenty i okablowanie, funkcjonalność i spektakularny design.

Skutecznie łączy je w sobie Irid 400 RGB. Obudowa została wyposażona w podświetlenie ARGB 4 wentylatory z funkcją PWM, a także pasek LED na przodzie, sterowane za pomocą pilota w technologii WiFi. Kiedy dodamy do tego bok i przód z hartowanego szkła, malowaną na czarno konstrukcję z walcowanej stali, beznarzędziowy system montażu dysków i przemyślane wnętrze, uzyskujemy artykuł, który sprosta oczekiwaniom wymagających użytkowników.

PODŚWIETLENIE POD KONTROLĄ Irid 400 RGB został wyposażony w 4 wysokiej jakości wentylatory z podświetleniem ARGB, sterowane przy pomocy kontrolera umieszczonego w obudowie. Dzięki niemu użytkownik zyskuje możliwość kontroli nad podświetleniem oraz szybkością wentylatorów.

Komunikacja odbywa się za pomocą pilota lub przycisków na obudowie kontrolera. Pilot wysyła sygnały w technologii bezprzewodowej pozwala to osiągnąć większy zasięg i bezusterkowość aniżeli komunikacja oparta na technologii podczerwonej.

Kontroler jest kompatybilny z płytami wyposażonymi w złącze 3-pin 5V ARGB Asus, Asrock, Gigabyte i MSI. Dodatkowo kontroler posiada złącze PWM, które po podłączeniu do płyty głównej zezwala na konfigurację wentylatorów z poziomu BIOSu automatycznie dopasowując ich szybkość do temperatury podzespołów.

NIE ZAPOMINAJMY O WENTYLACJI pokrywa powinna zapewniać optymalny przepływ powietrza, nikt nie chce przecież ugotować wysokiej klasy składników w środku. W sytuacji obudów o zamkniętej konstrukcji panelu przedniego, uzyskanie zadowalającego przepływu powietrza może okazać się wyzwaniem.

Irid 400 RGB zapewnia równocześnie stosowny przepływ powietrza jak i wrażenia estetyczne dzięki stosownemu odstępowi wentylatorów od szyby. Powietrze zasysane jest z boku panelu poprzez filtrowany wlot powietrza.

W razie potrzeby obudowę można rozbudować o chłodzenie dodatkowymi wentylatorami 12/14cm, czy też zamontować chłodzenie wodne nawet do 280mm na przodzie pokrywy. KonkretnA kompozycja I BEZPIECZEŃSTWO wykorzystanie wysokiej jakości, kompletnie malowanej na czarno stali SPCC o grubości 0,7mm oznacza jednostajną i wytrzymałą konstrukcję, która posłuży przez długie lata.

Tacka na płytę główną, a także komora zasilacza posiadają przeloty na kable umieszczone w przemyślanym miejscu. Otwory nie posiadają ostrych krawędzi mogących uszkodzić kable. Za tacką na płytę główną znajduje się miejsce na okablowanie od 10mm z tyłu do 28mm z przodu co pozwoli na bezproblemową aranżację okablowania.

niewielkie szczegóły ROBIĄ DUŻĄ RÓŻNICĘ Dzięki optymalnej ilości miejsca oraz progresywnym rozwiązaniom konstrukcyjnym montaż podzespołów w obudowie odbędzie się wygodnie i szybko. Dyski HDD można zamontować bez użycia narzędzi za pomocą specjalnych sanek, całą klatkę na dyski natomiast można odkręcić i zamontować w jednym z 2 miejsc w zależności od wymagań danej konfiguracji sprzętu.

Zaślepki gniazd rozszerzeń zamocowane są za pomocą śrubek co pozwoli na wielokrotne zmiany konfiguracji bez zostawienia dziur w tyle obudowy. Wnętrze jest bronione przed kurzem przy pomocy filtrów umieszczonych na spodzie, górze oraz przodzie pokrywy, co jeszcze szczególnie znaczne w obudowie tak świetnie podkreślającej swoje wnętrze.wymiary: 469 x 216 x 450 mmPozostałe parametry: Zainstalowane wentylatory: Przód 3 x 120 mm ARGB Tył 1 x 120 mm Możliwości konstrukcji wentylatorów: Góra 2 x 120/140 mm Przód 3 x 120 mm lub 2x 140 mm Tył 1 x 120/140 mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.