Menu

Obudowa GENESIS Irid 515

Cechy produktu

  • Producent NATEC GENESIS 

Opis

Zaskakująca pod każdym względem, pieczołowicie dopracowana, wykonana z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowana aby wygrywać. Nowy model wkroczył do gry, poznaj bezkompromisową obudowę dla Twojego PC, poznaj Genesis Irid 515.

Przemyślany od podstaw
Twój PC nie może być reprezentowany poprzez przeciętną stylistycznie obudowę, właśnie dlatego Irid 515 odznacza się przyciągającym wzrok designem. Perforowany przedni panel nie pełni jedynie funkcji estetycznej, dzięki niemu Twój komputer ma zapewnioną cyrkulacje powietrza w najkorzystniejszy osiągalny sposób.

Kontroluj temperaturę
Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest chłodzenie podzespołów. W komplecie otrzymujesz dwa wentylatory 120mm, które zadbają o odpowiednią temperaturę we wnętrzu Twojego komputera.

Bez tajemnic
Boczny panel wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, nadzwyczajnie i bezpiecznie pokaże ułożone przez Ciebie komponenty. Szkło hartowane w połączeniu ze szczotkowanym aluminium nadaje obudowie specyficznego stylu, który tylko czeka na dopełnienie go Twoimi zestawem!

Wszystko czego Ci trzeba
Nie chcemy Cię ograniczać i do Twojej dyspozycji oddajemy obudowę, która obsługuje cztery standardy płyt głównych E-ATX, ATX, micro-ATX i mini-ITX. Średniej wielkości obudowa o wielkich możliwościach.

Jeszcze więcej
Wierzymy,potrzebujesz dużo miejsca na swoje gry, programy czy filmy. Zorganizowaliśmy dla Ciebie aż 2 zatoki na dysk SSD 2,5 i dwie zatoki HDD 3,5. W razie zapotrzebowania, jedną z zatok 3,5 można wykorzystać do montażu SSD.

Wszystko pod ręką
Staramy się żeby Irid 515 spełnił Twoje kryteria, dlatego dla Twojej wygody na samym froncie umieściliśmy jedno złącze USB 3.0, dwa złącza USB 2.0 i dwa HD Audio Jack.

Baw się i twórz
W komplecie z obudową znajdują się dwa wysokiej jakości 12-centymetrowe wentylatory, które zapewnią stosowny przepływ powietrza w jej wnętrzu. Obudowa wyśmienicie współpracuje z wentylatorami 140 mm, a także jest kompatybilna z układami chłodzenia wodnego nawet do 280 mm.

Czyste jak łza
O czystość powietrza wewnątrz pokrywy zadbają umieszczone na górze, dole i przodzie 3 filtry przeciwkurzowe. W ten sposób Twoje komponenty zostaną zabezpieczone przed nadmierną ilością kurzu.


Pozostałe właściwości
Maksymalna długość zasilacza: 190 mm Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 160 mm Maksymalna długość karty graficznej GPU: 370 mm Możliwość instalacji chłodzenia wodnego: Tak liczba zainstalowanych wentylatorów: 2 Zainstalowane wentylatory: 2x120 mm Maksymalna liczba wentylatorów: 6 Możliwości konstrukcji wentylatorów: Góra 2x 120/140 mm, Przód 3x 120 mm albo 2x 140 mm, Tył 1x 120 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.