Menu

Obudowa komputerowa Thermaltake GE000955 MT- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent Thermaltake 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

obudowa THERMALTAKE Versa H17 została zaprojektowana specjalnie dla początkujących konstruktorów komputerów PC i graczy, znamionuje się prostym wyglądem, łatwym układem zarządzania kablami, kompatybilnością z chłodzeniem cieczą AIO i szerokimi opcjami wentylacji.

Obsługując najnowszy sprzęt komputerowy i wszystkie zaawansowane rozwiązania GPU, Versa H17 jest dobrym wyborem dla tych, którzy wybierają stylową obudowę PC z nieskomplikowanym do zarządzania wymiarem ramy i nowoczesnymi funkcjami.

Versa H17 obsługuje płyty główne do Micro ATX, wieżę chłodniczą CPU o maksymalnej wysokości 155 mm, a także podwójne gniazdo powiększeń VGA o długości do 350 mm bez wentylatora przedniego. Ukryte wnęki na dyski mogą pomieścić równocześnie dwa urządzenia 2,5 i dwa 3,5 cala.

Obsługując wszystkie typy rozwiązań chłodzenia cieczą AIO, Versa H17 może pomieścić maksymalnie jeden radiator 280 mm z przodu i jeden radiator 120 mm z tyłu. Standardowo została zaopatrzona w jeden tylny wentylator 120 mm wraz z opcją konstrukcji trzech wentylatorów wlotowych 120 mm albo dwóch 140 mm i jednego wentylatora wyciągowego 120 mm / 140 mm gwarantując w ten sposób produktywny przepływ powietrza w systemie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.