Menu

Obudowa Modecom OBERON PRO SILENT ATX USB 3.0 White bez zasilacza

Cechy produktu

  • Producent Modecom 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

MODECOM OBERON 2F WHITE
pokrywa MODECOM OBERON 2F została zaprojektowana dla użytkowników, którzy cenią sobie przestronne i użyteczne wnętrze w połączeniu z ciekawym, progresywnym wzornictwem. Przemyślana budowa wewnętrzna obudowy asygnowanej dla graczy, w połączeniu z dopracowanymi detalami panelu przedniego, stawiają OBERON 2F na szczególnej pozycji wśród nowych propozycji MODECOM. Obudowa ta pozwala użytkownikowi na dowolną aranżację wnętrza według indywidualnych preferencji z wykorzystaniem prekursorskich części, przy jednoczesnym zachowaniu genialnego ich chłodzenia. O czystość w wnętrza obudowy dbają prosto demontowalne filtry: magnetyczny na górze , a także na spodzie, pod zasilaczem oraz od frontu.

ESTETYKA I FUNKCJONALNOŚĆ DLA WYMAGAJĄCYCH
MODECOM OBERON 2F spomiędzy innych obudów dla graczy akcentuje się wytwornym, ascetycznym wzornictwem, wyróżnionym klasyczną czernią. Klasyka panelu przedniego przełamana jest nowoczesnymi rozwiązaniami w postaci umieszczonych w górnej części złącz z czterema portami USB, chromowanymi wejściami audio (słuchawki, mikrofon), podświetlanym przyciskiem zasilania, a także pionowymi siatkami maskującymi wloty powietrza wzdłuż boków. Na jednym z paneli bocznych pokrywy OBERON 2F umieściliśmy okno wyróżniające wnętrze komputera.

kompozycja I ORGANIZACJA PRZESTRZENI
pokrywa MODECOM OBERON 2F jest dobrym wyborem do zbudowania zestawu komputerowego opartego aż na trzech zróżnicowanych formatach płyt głównych: ATX, Micro ATX oraz ITX. W jej wnętrzu, w można zamontować trzy dyski SSD 2.5" oraz dwa dyski HDD 3.5" w systemie beznarzędziowym. Zasilacz i dyski twarde 3,5" umieszczone są w osłonie (tunelu) na spodzie pokrywy, natomiast dyski SSD montowane są po obu stronach szkieletu. Konstrukcja pokrywy zezwala na montaż aż pięciu wentylatorów: po dwa z przodu i w górnej części, a także z tyłu. Fabrycznie zamontowane są dwa czarne wentylatory chłodzące o średnicy 120 mm w tylnej i przedniej części obudowy, co przy braku komponentów blokujących przepływ powietrza zapewnia doskonałe chłodzenie wnętrza.
OBERON 2F przystosowany jest na dodatek do konstrukcji systemu wodnego chłodzenia. Maksymalna wysokość dostępna dla układu chłodzenia procesora to 163 mm, natomiast miejsce do użycia na kartę graficzną to aż 395 mm. Obudowa OBERON 2F gwarantuje beznarzędziowy montaż kart powiększeń, a komfortowy system organizacji okablowania pozwala utrzymać uporządkowaną przestrzeń wewnątrz pokrywy.EAN: 5901885248417
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: AT-OBERON-PS-20-000000-0002
rodzaj pokrywy: Midi Tower
Format: ITX
liczba miejsc montażowych: 6
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.: 0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.: 1
Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 3
Miejsca montażowe 2,5'' zewn.: 0
Moc zasilacza: Brak
Wentylator: 12 cm
Air Duct: Nie
Kolor: Biały
wymiary: 455 x 205 x 475 mm
Waga: 5.27 kg
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
Pozostałe atrybuty: - Grubość stali: 0.7 mm- Pełny panel boczny oraz górny (brak otworów wentylacyjnych na topie)- Mata wygłuszająca o grubości 2mm na panelach: prawym, lewym, górnym i przednim- 2 x wentylator na froncie + 1 x wentylator z tyłu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.