Menu

Obudowa MSI Mag Forge 100M DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

pokrywa Mag Forge 100M Zoptymalizowany przepływ powietrzaSystem dwóch 120-milimetrowych wentylatorów umieszczonych w pionie z przodu sprawia, że powietrze jest równomiernie zasysane na całej czołowej powierzchni obudowy.

Przyczynia się to do powstawania nadciśnienia w obudowie, a unoszące się ku górze ciepłe powietrze jest zawsze wydmuchiwane z tyłu i z góry każdej pokrywy z linii MAG Forge 100.Optymalizacja pod różnorodne formaty płyt głównych Obudowę, zaprojektowano w taki sposób, żeby można w niej było łatwo zamontować najróżniejsze formaty płyt głównych ATX.

dzięki temu użytkownik nie będzie miał najmniejszych problemów podczas składania swojego komputera. Obsługiwane formaty: ATX / Micro ATX / Mini-ITX Zaprojektowana z myślą o konstrukcji znacznych wentylatorów i radiatorówUkład z wentylatorami Przód: do 3 wentylatorów 120 mm albo 2 wentylatory 140 mm Góra: do 2 wentylatorów 120 mm lub 2 wentylatory 140 mm Tył: 1 wentylator 120 mm Układ z radiatorami chłodzenia cieczą: Góra możliwość konstrukcji radiatora 120/240 mm Przód - możliwość montażu radiatora 120/240 mm Tył - możliwość konstrukcji radiatora 120 mm Wentylatory zainstalowane fabrycznie: Przód: 2 wentylatory 120 mm z podświetleniem RGB LED Tył: 1 wentylator 120mm z podświetleniem RGB LED Zaprojektowana z myślą o adekwatnym wykorzystaniu przestrzeni we wnętrzu obudowyBoczny panel z hartowanego szkła, do którego nie potrzeba dodatkowych narzędzi Jasnoszary panel boczny stworzony z 4-milimetrowego, hartowanego szkła genialnie nadaje się do tego,luźno oglądać efekty świetlne RGB generowane przez zamontowane we wnętrzu komputera podświetlane podzespoły.

przez panel widać także wyraźnie wszystkie skrywające się we wnętrzu pokrywy, użyte do budowy komputera komponenty. Przemyślana konstrukcja obudów z linii Forge 100 pozwala użytkownikom na prosty montaż/demontaż bocznego panelu ze szkła hartowanego.

Po prostu umieść go przed zamocowaniem na specjalnym nadprożu pokrywy,cykl konstrukcji był bezpieczny i prosty. Płytka do podłączenia od 1 do 6 urządzeń RGB LED W komplecie z obudową znalazła się płytka pozwalająca na nieskomplikowane podłączenie i sterowanie od 1 do 6 urządzeniami RGB LED.

Płytka ta pomoże Ci w uzyskaniu bardziej atrakcyjnego wyglądu komputera, dzięki możliwości podpięcia do niej oświetleniowych taśm LED. Przycisk sterujący efektami LED Użytkownik może instynktownie kontrolować podświetlenie komputera.

za pomocą znajdującego się na obudowie przycisku sterującego efektami LED może przełączać się pomiędzy pięcioma dostępnymi efektami animacji światła. Wymiary: Głębokość: 421 mm Szerokość: 210 mm Wysokość: 499 mm Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.