Menu

Obudowa MSI Mag Forge 100R DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Zoptymalizowany przepływ powietrza

System dwóch 120-milimetrowych wentylatorów umieszczonych w pionie z przodu powoduje, że powietrze jest równomiernie zasysane na całej czołowej powierzchni obudowy. Przyczynia się to do powstawania nadciśnienia w obudowie, a unoszące się ku górze ciepłe powietrze jest za każdym razem wydmuchiwane z tyłu i z góry każdej pokrywy z kolekcji MAG Forge 100.

Optymalizacja pod zróżnicowane formaty płyt głównych

  • Obudowę, zaprojektowano w taki sposób, aby można w niej było łatwo zamontować różne formaty płyt głównych ATX. Dzięki temu użytkownik nie będzie miał najmniejszych problemów podczas składania swego komputera.
  • Obsługiwane formaty: ATX / Micro ATX / Mini-ITX

Boczny panel z hartowanego szkła, do którego nie potrzeba dodatkowych narzędzi

  • Jasnoszary panel boczny stworzony z 4-milimetrowego, hartowanego szkła znakomicie nadaje się do tego,luźno oglądać efekty świetlne RGB generowane przez zamontowane w środku komputera podświetlane podzespoły. Poprzez panel widać również wyraźnie wszystkie skrywające się we wnętrzu obudowy, użyte do budowy komputera elementy.
  • Przemyślana budowa obudów z kolekcji Forge 100 pozwala użytkownikom na prosty montaż/demontaż bocznego panelu ze szkła hartowanego. Po prostu umieść go przed zamocowaniem na specjalnym nadprożu pokrywy,cykl montażu był bezpieczny i prosty.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.