Menu

Obudowa MSI Mag Vampiric 010M DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

Gamingowa obudowa MAG VAMPIRIC 010M, zainspirowana została historią księcia ciemności – wampira Draculi. Dzięki połączeniu czerni i szarości, stylistyka pokrywy jest równie spokojna i tajemnicza jak jego zamek.

ponadto, umieszczony z przodu wzór o podwójnym odkształconym kształcie pokazuje własny „Medal Honoru”, który może być wyświetlany przy wykorzystaniu podświetlenia RGB, by reprezentować dyskretne i jasne atrybuty charakteru.WENTYLATOR ARGBWbudowany w obudowę wentylator RGB zapewnia efektowne podświetlenie i niesamowite efekty świetlneDOBRZE WIDOCZNE WNĘTRZE KOMPUTERAJasnoszary odcień 4-milimetrowego bocznego panelu produkowanego ze szkła hartowanego, jest genialny do prezentowania efektów świetlnych RGB i jednocześnie gwarantuje dobry, przejrzysty widok na elementy, które znajdują się wewnątrz komputera.OPTYMALIZACJA PRZEPŁYWU POWIETRZAMiejsce do montażu maksymalnie siedmiu wentylatorów systemowych albo 360-milimetrowego radiatora w górnej części i 420-milimetrowego radiatora z przodu pokrywy.

dzięki czemu można bez problemu zapewnić wentylację całego systemu w celu uzyskania pokaźniejszej stabilności pracy komputera.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.