Menu

Obudowa MSI Mpg Sekira 100R

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

linia MPG daje graczom to, co najkorzystniejsze, umożliwiając pełną ekspresję barw dzięki nowoczesnemu sterowaniu podświetleniem RGB i synchronizacji. Eksperymentuj na innym poziomie personalizacji z przednim paskiem LED, który gwarantuje komfortowe powiadomienia w grze i w czasie rzeczywistym.

Oświetl nowe możliwości dzięki linii MPG SEKIRA 100. Produkowana z wysokiej jakości tworzyw i wyposażona w niemało funkcji, ta pokrywa mid-tower sięga gwiazd dzięki konstrukcji, która uwalnia najwyższą efektywność.

Panel przedni MPG SEKIRA 100R jest zbudowany z płaskich tafli aluminium i przyciemnianego szkła, co świadczy o trosce o jakość materiału i wydajnej konstrukcji. Zsynchronizuj MPG SEKIRA 100 z płytą główną MSI, łącząc port USB Gen2 Type-C z szybkością 10 Gb/s, aby uzyskać wygodny dostęp.

Stwórz kompletny ekosystem gier MSI z kartą graficzną i chłodzeniem cieczą. Ekspresowo kontroluj odcień wentylatora i efekty świetlne za pomocą przycisku Insta-Light Loop. Oglądaj profile swobodnie i wybierz ulubiony.

Pokrywa górnego otworu wentylacyjnego serii MPG SEKIRA 100 zapewnia dodatkowy przepływ powietrza i jest wyposażona w magnetyczny filtr przeciwpyłowy, który ułatwia likwidowanie i czyszczenie. Okno ze szkła hartowanego ujawnia wewętrzny arsenał MPG SEKIRA 100.

Okno z hartowanego szkła bez wkrętów jest mocowane za pomocą mechanizmu blokującego, który jest zabezpieczony przesuwaną górną pokrywą wentylacyjną. Wokół MPG SEKIRA 100 Series umieszczono w sumie trzy filtry, by zapobiec przedostawaniu się kurzu do systemu.

obudowa MPG SEKIRA 100 jest zoptymalizowana, żeby zapewnić wielki i sprawny przepływ powietrza do chłodzenia systemu. MPG SEKIRA 100 jest dostarczana z 4 wentylatorami i można w niej zamontować do 6 wentylatorów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.