Menu

Obudowa Nanoxia Deep Silence 3 (600060300) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Nanoxia 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Z modelem Deep Silence demonstrujemy 3 z przestronną midi Tower z obudowami nowej generacji producenta Silent PC. Jest Deep Silence 3 zaopatrzony w wysmakowane wzornictwo i harmonijne, ograniczeniu atrybuty.

Średnia wartość dysk twardy klatka jest wyjmowana, dzięki czemu można w pełni wykorzystać jego beztroski konstrukcji jeszcze spodzie kart graficznych. Idealna właściwości Nanoxia Deep Silence obudowa z linii: • konwencjonalne wzornictwo – Made in Germany • nad wyraz cicha dzięki wbudowanemu izolacją akustyczną i spójnych zgodnie • Wysoce efektywnej technice zmiennej wielkości, prawie unhoerbares przepływ powietrza • maksymalna funkcjonalności i zmienność górna część z przodu obudowy jest wyekwipowany w jedno z materiału piankowego izolowane drzwi.

Umieścić za osłoną, co znajdują się trzy kieszenie 5,25", jedna z 2-kanałowy sterowanie wentylatorami jest suwaki do sześciu obudowa wentylatora, i przycisk reset. Drzwi są to proces globalnego ocieplenia z magnesami, które nietrudne otwieranie i zamykanie.

Na przedniej stronie pokrywy obudowy znajduje się do tego, co jest panel we/wy. 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, oraz Mic i audio do dyspozycji są tutaj. Dzięki temu zagwarantuje, że ​ ​ odpowiedniego sprzętu ekspresowo i prosto może zostać podłączony do.

Jest Deep Silence 3 może zostać zaopatrzona w ATX, M-ATX i micro ATX. Dzięki modułowej dysk twardy klatka mogą karty graficzne o maksymalnym montażu o długości 430 mm zastosowany. Przy zastosowaniu wszystkich kart koszyczki są przesyłane do HDD z maksymalnie 345 mm budowie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.