Menu

Obudowa Nanoxia Deep Silence 6 Rev.B (600060605) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Nanoxia 
  • Rodzaj big tower 

Opis

Z modelem Deep Silence 6 obudowa w hptx w Rev. B pokazuje Nanoxia jedna lekko odświeżoną Revision modnej Big towers. Seria Nanoxia Deep Silence przyczyniły się do już więcej niż 100 wyróżnienia, które dzięki prasie branżowej na całym świecie w sobie zarejestrują.

postępowy projekt koncepcyjny i wyjątkowa jakość Cię zachwyci zarówno komora na całym świecie i sympatyków. Jest standardem Deep Silence 6 B jest przystępny do wyboru w odcieniu czarnym lub antracyt. Różnica między tymi dwoma wariantów ogranicza się do schematu odcieni drzwi z przodu – w przypadku tego Edition jest utrzymany w odcieniu czarnym.

• Spanning Tree Protocol do Państwa sugestie dotyczące naszych konsumentów nie zużywa się do projektanta zespół Nanoxia w ramach rozwoju produktu proponujeintuicyjnąoptymalizację działania, które są testowane w ograniczeniu niniejszego Revision rzeczami.

To szczególna radykalnie to na nowo zaprojektowany 6 x 2,5" rama montażowa do montażu w miejsce do sześciu HDD/SSD. Oprócz ogromnej miejsca na gigantyczna Tower oferta również postępowe technologie, takie jak jest Nanoxia "Active Air Chimney" aktywnej podniesienie pokrywa przepływ powietrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.