Menu

Obudowa NZXT H210 CA-H210B-B1 Mini ITX- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent NZXT 
  • Rodzaj mini tower 

Opis

NZXT H210 MINI ITX
Sprawiliśmy, że nasze kultowe obudowy PC z serii H są jeszcze lepsze. W nowym modelu nadal znajdują się komponenty, które uwielbiali konstruktorzy w oryginalnej kolekcji H, w tym nasz opatentowany system zarządzania kablami, wyjmowane uchwyty montażowe wentylatora / chłodnicy łatwe w dostępie tacki i nowości, takie jak złącze USB-C na przednim panelu obsługa urządzeń USB 3.1 Gen 2, boczny panel wytworzony ze szkła hartowanego, który instalowany jest przy pomocy pojedynczej śruby.

Główne cechy:

  • Dzięki złączu USB-C zgodnemu ze standardem USB 3.1 Gen2 na panelu przednim przyłączanie smartfonów, pamięci zewnętrznych albo najnowszych urządzeń peryferyjnych do komputera jest dzisiaj łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek.
  • przezroczysty, progresywny design, kultowy system zarządzania kablami i panel boczny ze szkła hartowanego pokazują twoją olśniewającą konstrukcję.
  • W komplecie znajdują się dwa wentylatory Aer F120mm, które stosowny wewnętrzny przepływ powietrza, a wloty przedniego panelu i zasilacza w dodatku wzmacniają efekty chłodzenia. Demontowalny uchwyt radiatora do 240 mm ułatwia instalację chłodzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.