Menu

Obudowa NZXT H210i Czarno-czerwony

Cechy produktu

  • Producent NZXT 
  • Rodzaj mini tower 

Opis

H210i pokrywa MINI-ITX

H210i to smukła, kompaktowa pokrywa mini-ITX, posiadająca szereg funkcji uznanych poprzez oraz osoby projektujące od podstaw komputery osobiste. Panel tworzony ze szkła hartowanego, złącze USB na panelu przednim, wyjmowany wspornik chłodnicy i opatentowany system zarządzania kablami sprawią, że Twój PC będzie prosty w montażu, jak i przyjemny dla oka. Mimo niewielkich rozmiarów, obudowa zezwala na umieszczenie radiatorów 240 mm, a także zasilaczy SFX i ATX. Dzięki czemu dobierając konkretne podzespoły nie musisz iść na kompromis.

INTELIGENTNIEJSZA

H210i ma demontowalny wspornik dla chłodnicy AIO, nieskomplikowane w dostępie kieszenie SSD, a także system zarządzania kablami. Wszystko dla prostego konstrukcji komputera.

postępowA

Złącze USB 3.1 Gen 2 kompatybilne ze standardem USB typ-C na przednim panelu usprawnia podłączenie współczesnego smartfonu, prędkich zewnętrznych nośników pamięci i najnowszych akcesoriów PC.

genialnY DESIGN

innowacyjny design, rzepy do zarządzania kablami, przezroczysty panel boczny całkowicie wytwarzany z hartowanego szkła pozwolą jak najlepiej zaprezentować Twój komputer.

NAPĘDZANY przez NZXT CAM

Skorzystaj z instynktownej aplikacji CAM, za pomocą której możesz nadzorować i zarządzać swym komputerem. Wybierz między zdefiniowanymi konfiguracjami lub ustaw własne atrybuty wentylatorów i podświetlenia RGB, żeby stworzyć swój wymarzony PC.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.