Menu

Obudowa NZXT H510 CA-H510B-W1 MT- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu
  • Producent NZXT 
  • Rodzaj midi tower 
Opis

H510KOMPAKTOWA pokrywa MID-TOWER ATX Kompaktowa pokrywa mid-tower ATX H510 wygląda olśniewająco, dzięki czemu perfekcyjnie spełni oczekiwania, gdy Ci trzeba drobnej pokrywy ATX bez obniżania jej funkcjonalności.

precyzyjnie przemyślany przepływ powietrza, wymienny wspornik chłodnicy, okno ze szkła hartowanego, filtry przeciwkurzowe i złącze USB-C na panelu przednim - to tylko niektóre z kluczowych funkcji tej obudowy.

udoskonalonA H510 wyekwipowano w zdejmowalny wspornik chłodnicy, proste w użyciu kieszenie SSD oraz zastrzeżony system zarządzania kablami, który zagwarantuje bardziej przemyślanej łatwiejsze konfigurowanie komputera.

nowoczesnA Złącze USB-C zgodne z USB 3.1 Gen 2 na panelu przednim upraszcza podłączanie smartfonu, prędkiej pamięci zewnętrznej i najnowszych maszyn peryferyjnych do komputera. IdealnY DESIGN progresywny design, rzepy do zarządzania kablami, przezroczysty panel boczny całkowicie wytwarzany z hartowanego szkła pozwolą jak najlepiej zaprezentować Twój komputer.

FUNKCJE • Złącza USB 3.1 rodzaj-A i USB 3.1 Gen 2 rodzaj-C na przednim panelu.• Okno ze szkła hartowanego instalowane za pomocą jednej śruby beznarzędziowe na tylnym panelu.• opatentowany zestaw do prowadzenia przewodów z fabrycznie zainstalowanymi kanałami i rzepami do intuicyjnego i przystępnego zarządzania kablami.• Zdejmowany wspornik chłodnicy / wentylatora usprawnia instalację AIO lub customowego chłodzenia cieczą....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.