Menu

Obudowa NZXT H710 CA-H710B-W1 MT- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent NZXT 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

NZXT H710 MIDI TOWER
Sprawiliśmy, że nasze kultowe pokrywy PC z linii H są jeszcze lepsze. W nowym modelu H710 wciąż znajdują się komponenty, które uwielbiali konstruktorzy w oryginalnej serii H, w tym nasz zastrzeżony system zarządzania kablami, wyjmowane wsporniki montażowe wentylatora / chłodnicy proste w dostępie tacki i nowości, takie jak złącze USB-C na przednim panelu obsługa szybkich maszyn USB 3.1 Gen 2, boczny panel stworzony ze szkła hartowanego, który instalowany jest za pomocą pojedynczej śruby.

atrybuty:

  • Dzięki złączu USB-C zgodnemu ze standardem USB 3.1 Gen 2 na panelu przednim przyłączanie najnowszych smartfonów, prędkich pamięci zewnętrznych lub najnowszych urządzeń peryferyjnych do komputera jest teraz łatwiejsze niżeli kiedykolwiek.
  • przezroczysty, innowacyjny design, kultowy system zarządzania kablami i panel boczny ze szkła hartowanego pokazują Twoją olśniewającą konstrukcję.
  • Trzy wentylatory Aer F120mm, a także jeden 140 mm są załączone dla optymalnego wewnętrznego przepływu powietrza, a wloty przedniego panelu i zasilacza na dodatek wzmacniają efekty chłodzenia. Demontowalny uchwyt radiatora do 360 mm upraszcza instalację chłodzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.