Menu

Obudowa SILENTIUM PC Signum SG7V Evo TG ARGB DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 

Opis

pokrywa Signum SG7V Evo TG ARGB to połączenie ponadprzeciętnej w segmencie przestronności i funkcjonalności z wyjątkowo wysokim poziomem wentylacji, a tym samym produktywnym chłodzeniem części zainstalowanych we wnętrzu PC-a.

gwarantują to seryjnie zamontowane cztery wentylatory wysokociśnieniowe (Stella HP ARGB CF) jak i przewiewny front typu mesh. Wyróżnikiem obudów Signum SG7V jest możliwość zamontowania chłodnic o maksymalnym rozmiarze 240/280/360 z przodu jak i na górze także równocześnie!

Dodatkowym, miłym dla oka akcentem jest system adresowalnego podświetlenia LED cztery wentylatory Stella HP ARGB CF z załączonym kontrolerem Nano-Reset ARGB. Przestronna struktura SilentiumPC Signum SG7V Evo TG ARGB gwarantuje dużo miejsca na części: powietrzny system chłodzenia CPU może być wysoki na 178 mm, karta graficzna może mieć długość choćby 420 mm, a w dolnej komorze jest 220 mm na zasilacz.

jednocześnie, użytkownik może zainstalować choćby trzy chłodnice zestawów All-In-One (AIO): 120/140/240/280/360 z przodu, a także na górze jak i 120/140 z tyłu. Jest tu także wystarczająca ilość miejsca do zbudowania jednostkowego systemu chłodzenia cieczą z rezerwuarem i zestawem radiatorów.

Signum SG7V pomieści także do 6 nośników SSD 2,5, jak także 3 dyski HDD 3,5. Te ostatnie pozwalają na także montaż maszyn 2,5. Wydajny system chłodzenia obudowa Signum SG7V Evo TG ARGB zaopatrzona jest w liczne i rozległe otwory wentylacyjne oraz wyjątkowo przewiewny przedni panel typu mesh.

dzięki czemu, zainstalowane we wnętrzu cztery wentylatory wysokociśnieniowe Stella HP ARGB CF 120 mm zapewniają ponadprzeciętny poziom wentylacji, co przekłada się na niezwykle niskie temperatury zainstalowanych wewnątrz składników, jak karta graficzna, procesor, czy sekcje zasilania.

System 3+1 trzy wentylatory wtłaczające i jeden wydobywający generują delikatne nadciśnienie, co pomaga utrzymać czystość w środku obudowy. Dołączone do obudów SG7V rozgałęziacze pozwalają na podłączenie wszystkich czterech wentylatorów do jednego złącza w płycie głównej.

Użytkownik może wyposażyć Signuma SG7V Evo TG ARGB w maksymalnie 7 wentylatorów, z czego każdy może posiadać rozmiar 140 mm. Odpieraniem kurzu w największym stopniu zajmuje się komplet seryjnych filtrów: z przodu, na górze i pod zasilaczem.

System adresowalnego podświetlenia LED ARGB pokrywa SilentiumPC Signum SG7V Evo TG ARGB wyposażona jest w system adresowalnego podświetlenia LED w postaci czterech wentylatorów Stella HP ARGB CF 120 mm i dołączonego kontrolera Nano-Reset ARGB.

umożliwia on sterowanie kolorami oraz efektami za pomocą przycisku z przodu obudowy. System podświetlenia może być zsynchronizowany z kompatybilną płytą główną wyekwipowaną w 3-pinowe złącze ARGB. Mowa o następujących rozwiązaniach: ASRock RGB Polychrome Sync, Asus Aura Sync, Biostar VIVID LED, EVGA RGB Header, Gigabyte RGB Fusion (2+1-pin) i MSI Mystic Light.

załączony rozgałęziacz pozwala na podłączenie do 5 wentylatorów i 5 sprzętów ARGB w celu wpięcia ich w jedno gniazdo FAN i jedno gniazdo ARGB w płycie głównej lub kontrolerze.rozmiary: 518 x 243 x 508 mmPozostałe atrybuty: Miejsca na karty zwiększeń: 8 Filtry przeciwkurzowe: góra (magnes), dół (magnes), w panelu przednim Maksymalna długość karty graficznej: 420 mm Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 178 mm Maksymalna długość zasilacza: 220 mm System chłodzenia (4 wentylatory w zestawie, maksimum 7): Przód: 3 × Stella HP ARGB CF 120 mm (maks.

1200 obr./min) Tył: 1 × Stella HP ARGB CF 120 mm (maks. 1200 obr./min) Kompatybilność z AIO: Przód: 1 × 120/140/240/280/360 mm Góra: 1 × 120/140/240/280/360 mm Tył: 1 × 120/140 mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.