Menu

Obudowa Thermaltake Versa H23 (CA-1B1-00M1NN-01) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Thermaltake 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

obudowa Thermaltake Versa H23 CA-1B1-00M1NN-01 Czarna rodzaju Mid-tower znakomita dla konstruktorów komputerów domowych i graczy, z wystarczającą ilością miejsca na wysokiej klasy sprzęt i zwiększenia.

obfite opcje wentylacji, filtr powietrza z możliwością czyszczenia i perforowana ramka z siatki pomagają utrzymać cały system w chłodzie i bez kurzu. Pokrywa Thermaltake Versa H23 CA-1B1-00M1NN-01 Czarna łączy w sobie poręczny rozmiar ramki z rozbudowanymi opcjami dostosowywania komputera użytkownika albo systemu do gier.

Zaprojektowana dla fanów pokrywa Thermaltake Versa H23 CA-1B1-00M1NN-01 Czarna zaprojektowana jest dla graczy z przodem w stylu eSPORTS i konstrukcją panelu górnego z perforowanej metalowej siatki gwarantują łatwe odprowadzanie ciepła i szybki wlot powietrza dla maksymalnej wentylacji.

Podwyższone stojaki na dole pomagają poprawić przepływ powietrza. Instalacja bez użycia narzędzi postępowa, beznarzędziowa kompozycja wnęki na napęd 5,25 "i 3,5" zminimalizowała kłopoty związane z instalacją / demontażem sprzętu.

Koncepcja wnęki na napęd Trio „2 + 3 + 3", znakomite proporcje dla akcesoriów i urządzeń pamięci masowej. Ponadto wentylator w obudowie Thermaltake Versa H23 CA-1B1-00M1NN-01 Czarna montowany może być bez użycia narzędzi można zamocować na filtrze przeciwpyłowym.

Zoptymalizowana wentylacja Fabrycznie zainstalowany jest jeden tylny wentylator wyciągowy 120 mm. W obudowie Thermaltake Versa H23 CA-1B1-00M1NN-01 Czarna opcjonalne istnieje możliwość zainstalowania wentylatorów wlotowych 2 x 120 mm w celu optymalizacji wentylacji systemu z filtrem przeciwpyłowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.