Menu

Sharkoon VG6-W - mid tower - ATX - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny

Cechy produktu

  • Producent Sharkoon 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

obudowa VG6-W ATX midi uwydatnia się dzięki retro-futurystycznemu panelowi przedniemu i zwartej konstrukcji z systemem chłodzonym powietrzem, która została zaprojektowana dla oszczędnych graczy. Tak więc, są zainstalowane trzy adresowalne wentylatory 120 mm LED, co nie tylko zagwarantuje wielobarwne podświetlenie za akrylowymi oknami przedniego i bocznego panelu, ale także bezproblemowy przepływ powietrza.Płynny przepływ powietrza.

VG6-W najlepiej pasuje do systemów chłodzonych powietrzem. Z tego powodu posiada oryginalnie zainstalowane dwa wentylatory 120 mm LED z przodu i wentylator 120 mm LED z tyłu. Oprócz płynnego przepływu powietrza wentylatory też nastrojowe oświetlenie zainstalowanych części.Retro-futurystyczny wygląd.

Przedni panel VG6-W nadaje obudowie nieszablonowe wykończenie, które istotnie spodoba się graczom. Części LED na przednim panelu nadają obudowie ewidentnie wyrazisty charakter, a pod spodem kątowe okno akrylowe umożliwia produktywne pokazanie zainstalowanych wentylatorów.Sprzęt w widoku.

VG6-W jest zaopatrzony w jeden panel boczny z obfitym akrylowym oknem do wyświetlania zainstalowanego sprzętu. Okno nie tylko pasuje do zwykłej prezentacji, lecz może też ukazywać ładne modyfikacje wnętrza i podświetlane elementy.Kompaktowy wygląd obudowy.

budowa budki została utrzymana na osiągalnie jak najlepszym poziomie, bez poświęceń w zakresie kompatybilności sprzętu. Gromadzi do czterech dysków SSD i do trzech dysków twardych, a także napęd optyczny.

Dzięki zwartemu projektowi świadomie unikamy niepotrzebnych dodatków.Żegnaj pyle. By zapewnić optymalną ochronę zainstalowanego sprzętu, VG6-W ma zdejmowane, a tym samym przystępne w czyszczeniu filtry przeciwpyłowe na obszarach wlotu powietrza.

W razie potrzeby filtr przednich wentylatorów można wyjąć, by zmienić nastrój oświetlenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.