Menu

SilentiumPC Obudowa PC - Signum SG1V Evo TG ARGB

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

pokrywa GAMINGOWA Signum SG1V EVO TG ARGB Dzięki niezwykle wydajnej wentylacji zainstalowane wewnątrz, choćby nad wyraz solidne, części będą działać przy niskiej temperaturze. To z kolei nieraz przekłada się na ich wyższą sprawność (wzrost taktowania w trybie „boost") oraz na niższy poziom głośności generowany np.

poprzez wentylatory karty graficznej. Panel boczny z hartowanego szkła w połączeniu z adresowalnym systemem podświetlenia ARGB zapewni oczywiście odpowiednią prezentację wytwornie dobranych podzespołów i szerokie możliwości indywidualizacji.

Przestronna struktura zagwarantuje wystarczającą liczba miejsca na większość modnych w tym segmencie komponentów: powietrzny system chłodzenia może mieć wysokość 161 mm, zaś karta graficzna może być długa na 325 mm.

Tym samym, obudowa Signum SG1V Evo TG ARGB stanie na wysokości zadania jako podstawa dla choćby nad wyraz efektywnych komputerów wyposażonych np. W 8-rdzeniowy i wysokotaktowany procesor czy kartę graficzną klasy AMD Radeon RX 5700 XT, Nvidia GeForce RTX 2070 Super lub ich następców.

Panel ze szkła hartowanego znaczny panel boczny wyprodukowany ze szkła hartowanego wraz z systemem podświetlenia ARGB pozwala na prezentację szykownie dostosowanych i zmontowanych komponentów zainstalowanych wewnątrz obudowy Signum SG1V Evo TG ARGB.

wydajny system chłodzenia Signum SG1V Evo TG ARGB zaopatrzona jest w liczne i rozległe otwory wentylacyjne, a także wyjątkowo przewiewny przedni panel typu „mesh". Dzięki temu, zainstalowane wewnątrz cztery wentylatory wysokociśnieniowe – Stella HP ARGB CF 120 mm – gwarantują ponadprzeciętny poziom wentylacji, co przekłada się na szczególnie niskie temperatury zainstalowanych wewnątrz części.

System adresowalnego podświetlenia LED ARGB Signum SG1V Evo TG ARGB zaopatrzony jest w system adresowalnego podświetlenia LED w postaci czterech wentylatorów Stella HP ARGB CF 120 mm oraz kontrolera Nano-Reset ARGB.

Jest on w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami SilentiumPC ARGB (5V). To m.in. Navis Evo ARGB, coolery powietrzne z podświetleniem ARGB, Aurora Stripes ARGB, wentylatory Stella HP i Corona HP z ARGB.

Pełny komplet filtrów przeciwkurzowych Odpieraniem kurzu zajmuje się zestaw pięciu seryjnych filtrów: trzy z przodu, na górze, a także pod zasilaczem. Użytkownik może doposażyć obudowę SilentiumPC Signum SG1V Evo TG ARGB we w sumie 8 wentylatorów 120 mm.

Kompatybilność z AIO LC pokrywa Signum SG1V Evo TG ARGB proponuje wystarczającą liczba miejsca żeby zmieścić zintegrowane zestawy chłodzenia cieczą (AIO LC). Te o wielkości 120/240/360 zmieszczą się z przodu.

Na górze istnieje możliwość zamontowania 120/240 (maksymalna wysokość modułów pamięci RAM: 32 mm), zaś z tyłu zmieści się chłodnica w rozmiarze 120 mm. Niewielkie rozmiary oznaczają niewiele miejsca? Skądże! Do KRUX Astro wszczepisz do dwóch dysków 3,5" (to teoretycznie aż 40 TB miejsca) i do czterech dysków 2,5" cala.

Pamiętaj jednak, że trzy dyski zawieszane z boku, przesłonią nieco wnętrze Twojego efektownego kompa. Skoro już poskładałeś kompa, wrzuciłeś tam wszystkie komponenty, pora go odpalić i podpiąć trochę akcesoriów.

Na samej górze, na fejsie pokrywy odszukasz najważniejszy przycisk ten od zasilania, tuż obok niego przycisk do awaryjnego i bardzo prędkiego rozwiązywania problemów, czyli Reset. Idąc dalej w prawą stronę, jeden port USB, dwa wejścia na Jack 3,5" (dla majka i słuchafonów).

A na samym skraju, kolejne dwa złącza USB, w tym jedno 3.0. To wszystko co Tobie i nam udało się zmieścić w naszym maluchu, KRUX-ie Astro. Montaż SSD za płytą główną Dwa urządzenia 2,5" (np. Nośniki SSD) zamontować można w specjalnie do tego celu zaprojektowanych zatokach w części serwisowej obudowy, po drugiej stronie tacki płyty głównej.

zapewnia to nietrudny i wygodny dostęp do nośników w każdej chwili. Wystarczy bowiem zdjąć bok obudowy i odkręcić śruby mocujące. Tak zamontowane SSD nie zajmują miejsca dedykowanego dla dysków twardych 3,5".

Kontroler Nano-Reset i rozgałęziacz Do pokrywy dołączono kontroler Nano-Reset ARGB i rozdzielacz na 5 wentylatorów i 5 urządzeń ARGB. Pozwalają na one sterowanie kolorami, a także efektami za pomocą wydzielonego przycisku z przodu obudowy, także wtedy gdy komputer nie jest zaopatrzony w płytę główną z systemem ARGB.

System aranżacji okablowania obudowa SilentiumPC Signum SG1V Evo TG ARGB wyekwipowana jest w system aranżacji okablowania składający się z wielu przepustów, a duża ilość miejsca za tacką na płytę główną pozwala na niezwykle skrupulatne ułożenie przewodów, bez zakłócania obiegu powietrza w obudowie.

typ obudowy: Midi Tower Format płyty: ATX; Micro-ATX; Mini-ITX.pokrywy: Czarny (Black) liczba zatok zewn. 5.25": 0 szt. Ilość zatok zewn. 3.5" (A): 0 szt. Ilość zatok wewn. 3.5" (B): 0 szt.

ilość zatok wewn. 2.5" (C): 2 szt. Liczba zatok wewn. 2.5" albo 3.5" (D): 2 szt. Łączna liczba zatok na dyski (A+B+C+D): 4 Gniazda na panelu: USB 3.0 x2; HD Audio (microphone + line-out).

Maksymalna długość karty graficznej: 325 mm Okno: Tak Maksymalna wysokość wentylatora CPU: 161 mm liczba wentylatorów (zainstalowanych): 4 szt. Ilość wentylatorów (max): 8 szt. Rozmiary [G x S x W] (mm): 413 x 216 x 447 Waga (kg): 5.100

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.