Menu

SilentiumPC Obudowa PC - Signum SG7V TG

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 

Opis

sprawny system chłodzenia obudowa Signum SG7V TG zaopatrzona jest w liczne i rozległe otwory wentylacyjne, a także wyjątkowo przewiewny przedni panel typu „mesh”. Dzięki czemu, zainstalowane we wnętrzu cztery wentylatory wysokociśnieniowe – Sigma HP 120 mm – zapewniają ponadprzeciętny poziom wentylacji, co przekłada się na nad wyraz niskie temperatury zainstalowanych we wnętrzu komponentów.

obudowa Signum SG7V TG to połączenie ponadprzeciętnej w segmencie przestronności i funkcjonalności z wyjątkowo wysokim poziomem wentylacji, a tym samym sprawnym chłodzeniem elementów zainstalowanych we wnętrzu PC-a.

zapewniają to seryjnie zamontowane cztery wentylatory wysokociśnieniowe (Sigma HP) jak i przewiewny front rodzaju „mesh”. Wyróżnikiem obudów Signum SG7V jest możliwość zamontowania chłodnic o maksymalnym rozmiarze 240/280/360 z przodu jak i na górze – także jednocześnie!

Otwarty front typu „mesh” Otwarty front typu „mesh” to pełny dostęp do chłodnego powietrza z zewnątrz. Zezwala na to generowanie nieskrępowanego strumienia powietrza chłodzącego procesor i kartę graficzną.

Użytkownik może zainstalować choćby 7 wentylatorów 120/140 mm! 4× Sigma HP 120 mm obudowa Signum SG7V TG wyposażona jest w cztery wentylatory wysokociśnieniowe Sigma HP 120 mm dla zapewnienia wysokiego poziomu wentylacji.

dołączony rozdzielacz zezwala na podłączenie ich do jednego gniazda w płycie głównej i sterowanie prędkością obrotową np. Zależnie od temperatury procesora lub ręcznie przez użytkownika. Panel ze szkła hartowanego znaczny panel boczny wyprodukowany ze szkła hartowanego pozwala na prezentację wyszukanie dostosowanych i zmontowanych części zainstalowanych we wnętrzu obudowy SilentiumPC Signum SG7V TG.

obfita kompatybilność z zestawami AIO LC pokrywa Signum SG7V TG pomieści zintegrowane systemy chłodzenia cieczą (AIO). Ich radiatory mogą mieć wielkość: 120/140/240/280/360 (z przodu), 120/140/240/280/360 (podwieszone pod topem) albo 120/140 mm (z tyłu).

Wszystkie trzy chłodnice mogą być zamontowane równocześnie! Panel I/O: 2× USB 3.2 Gen1 Na wyciągnięcie ręki użytkownik ma dostęp do 2 portów USB 3.2 Gen1, gniazd audio, przycisku POWER, RESET. Pełny zestaw filtrów przeciwkurzowych Odpieraniem kurzu zajmuje się pakiet pięciu seryjnych filtrów: trzy z przodu, na górze i pod zasilaczem.

Użytkownik może doposażyć obudowę SilentiumPC Signum SG7V Evo TG ARGB we w sumie 7 wentylatorów 120/140 mm. System aranżacji okablowania pokrywa zaopatrzona jest w system aranżacji okablowania składający się z wielu przepustów i taśm zaciskowych, a obfita liczba miejsca za tacką na płytę główną zezwala na wyjątkowo skrupulatne ułożenie przewodów, bez zakłócania obiegu powietrza w obudowie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.