Menu

SilentiumPC SilentiumPC Armis AR7

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Rodzaj midi tower 

Opis

Armis AR7

Skuteczne chłodzenie komponentów
postępowa budowa obudowy SilentiumPC Armis AR7 priorytetyzuje przepływ powietrza, dzięki temu pozwala na sprawne chłodzenie procesora, karty graficznej i innych składników zamontowanych we wnętrzu. W seryjnym wyposażeniu są trzy wentylatory 120 mm, a użytkownik ma możliwość konstrukcji czterech kolejnych. Wszystkie mogą zostać wyminione na wentylatory 140-milimetrowe.

SilentiumPC Armis AR7 wyróżnia się niebywale dużą przestronnością, zoptymalizowaną wentylacją (pomieści nawet 7 wentylatorów 120/140 mm), wysoką funkcjonalnością i jakością. Cechą szczególną polskiego projektu jest panel przednich portów I/O (m.in. Złącza USB i audio), który można zamontować w miejscu wybranym przez użytkownika na górze bądź na dole obudowy. Armis AR7 pomieści do siedmiu urządzeń 2,5, np. Nośników SSD.

Wymienny panel I/O
Panel I/O w obudowie SilentiumPC Armis AR7 jest wymienny i w zależności od preferencji użytkownika może być zamieszczone przy górnej albo dolnej krawędzi obudowy.

Dwukomorowa budowa
W obudowie SilentiumPC Armis AR7 wnętrze zostało podzielone na dwie główne strefy (jedna dla zasilacza, a także dysków twardych oraz druga dla reszty elementów) dzięki temu komponenty, które standardowo znajdują się w torze przepływu powietrza zostało odizolowane, co poskutkowało skuteczniejszym chłodzeniem podzespołów.

Trzy filtry przeciwkurzowe
O czystość w obudowie SilentiumPC Armis AR7 dbają trzy zamontowane fabrycznie filtry przeciwkurzowe, umiejscowione na froncie, pod zasilaczem oraz na topie pokrywy.

System aranżacji okablowania
pokrywa SilentiumPC Armis AR7 wyposażona jest w system aranżacji okablowania składający się z wielu przepustów, a spora liczba miejsca za tacką na płytę główną zezwala na szczególnie skrupulatne ułożenie przewodów, bez zakłócania obiegu powietrza w obudowie.

2×USB 3.1 Gen 1 (3.0) na przednim panelu
Dwa, nowoczesne złącza USB 3.1 Gen 1 (3.0) z komfortowym dostępem na przednim panelu.

pokaźna kompatybilność z AIO LC
pokrywa ma możliwość zamontowania chłodzeń cieczą rodzaju All-In-One.

innowacyjny kontroler
Do obudowy dołączono nowoczesny kontroler do sterowania aż 10-ma wentylatorami.EAN: 5903018660073
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: SPC181
wariant obudowy: Midi Tower
Format: Mini ITX
Okno: Brak
ilość miejsc montażowych: 7
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 3
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.: 0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.: 2
Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 6
Miejsca montażowe 2,5'' zewn.: 0
Wentylator: 12 cm
Air Duct: Nie
Kolor: Czarny
wymiary: 518 x 233 x 508 mm
Waga: 8.92 kg
Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
Pozostałe parametry: Wentylatory w pakiecie: 3 Maksymalna ilość wentylatorów: 7 Chłodzenie CPU: max. 180 mm Długość GPU: max. 420 mm Kontroler obrotów Przycisk RGB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.