Menu

Beko VCO42702

Cechy produktu
  • Producent Beko 
Opis

Beko Odkurzacz VCO42702AD Dlaczego inni wybrali ten model? 3AAA HEPA technologia cyklonowa Sczotka parkietowa Szczotka 2w1 Najważniejsze właściwości odkurzacza VCO42702AD Regulacja mocy Miękkie koła pojemność 1.8 L SmartSense™ Teleskopowe rury Zasięg pracy 9m 3AAA Wszystkie odkurzacze Beko są energooszczędne i nie przekraczają 28kWh rocznego zużycia prądu.

Potrójna klasa A oznacza w dodatku wysoką produktywność odkurzania podłóg twardych i niską reemisję kurzu. HEPA Wszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane filtry HEPA przepuszczające nie więcej niżeli 0,02% kurzu i pyłów o wielkości od 0,3 – 10 milionowych części metra.

technika cyklonowa technika PerformCyclone™ zapewnia potężne i stałe ciśnienie w środku odkurzacza, dzięki temu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku. Sczotka parkietowa Szczotka do parkietów z naturalnego włosia, nieprzeciętna do odkurzania wszelkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki.

Szczotka 2w1 Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się. Szeroki wlot skuteczność odkurzania. Regulacja mocy Elektroniczna regulacja mocy pozwala związać prace odkurzacza do twoich potrzeb.

Pamiętaj,ograniczając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii! Miękkie koła Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rusują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi.

Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. Objętość 1.8 L Odkurzacz o objętości 1,8 l znakomicie spełni oczekiwania w mniejszych mieszkaniach. Jego zaletą jest niewielki rozmiar i szeroka pojemność zbiornika na kurz.

SmartSense™ SmartSense™ to czujnik, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Czujka informuje jeszcze zatkaną ruę odkurzacza. Teleskopowe rury System zezwalający zjednoczyć długość rury do swych potrzeb, zapewniający komfort pracy.

nadzwyczajnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. Zasięg pracy 9m Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 9 metrów, dzięki temu odkurzysz choćby znaczny wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka Pytania? #1 Czy to prawda, że odkurzacze bezworkowe tracą moc w miarę zapełniania pojemnika? Dzięki systemowi wielopoziomowej filtracji włosy i pokaźne drobiny kurzu są zatrzymywane w głównej komorze nie zanieczyszczając silnika.

Pamiętaj, że regularne czyszczenie filtrów dodatkowo przedłuża żywotność twojego odkurzacza. #2 Moje dziecko jest alergikiem, czy powinnam wybrać jakiś szczególny model odkurzacza? jednocześnie odkurzacze workowe jak i bezworkowe posiadają klasę reemisji kurzu A, co oznacza, że wszystkie odkurzacze BEKO nie przepuszczają więcej aniżeli 0,02% drobin kurzu.

Jeżeli wśród domowników są alergicy, to perfekcyjnym wyborem będzie zakup odkurzacza z hipoalergicznym filtrem HEPA13. #3 Czy odkurzacze Beko mają wskaźnik zatkanej rury? Tak, wszystkie modele są wyposażone w technikę SmartSense®.

Jeżeli coś wpadnie do środka i zablokuje ciąg powietrza odkurzacz poinformuje cię o tym sygnalizacjąświetlną. W zależności od modelu może na przykład zacząć migać specjalna dioda, bądź pokrętło regulacji mocy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.