Menu

Electrolux EUS8X2DB

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Poziom hałasu 61 dB
  • Zasięg pracy 9 m
  • Pojemność worka/pojemnika 3.5 l
  • Wysokość 26 cm
  • Szerokość 40 cm

OpisWybrane cechyWaga [kg] 7,27 kg
Moc [W] 600 W
wariant Workowy
Zasięg pracy [m] 12 m
Electrolux UltraSilencer

Electrolux UltraSilencer jest naszym najcichszym odkurzaczem, który gwarantuje wspaniałą wydajność pracy bez zbędnego hałasu. Jego sekretem jest technika Silent Air Technology, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia.


Cicha praca dzięki technologii Silent Air

Odkurzaj, nie przeszkadzając innym. Dzięki rozwojowi technologii Silent Air odkurzacz UltraSilencer jest teraz wyekwipowany w lepszy, cichy wąż oraz cichą i superwydajną ssawkę FlowMotion Silent.


Ssawka FlowMotion Parketto Pro do sprawnego odkurzania twardych podłóg

Odkurzacz wyposażony jest w ssawkę FlowMotion Parketto Pro, która pozwala momentalnie uporać się z odkurzaniem parkietów, płytek ceramicznych i podłóg z dużą ilością pęknięć i szczelin.


wyśmienite efekty odkurzania dzięki zoptymalizowanemu przepływowi powietrza

Zdolność odkurzacza do wydajnego usuwania kurzu i włókien nie zależy wyłącznie od mocy silnika. Dzięki optymalizacji przepływu powietrza w celu uzyskania pokaźnej mocy ssania i zaimplementowaniu pomysłowo skonstruowanych ssawek ten odkurzacz gwarantuje perfekcyjne efekty sprzątania wszystkich powierzchni.


Łatwość obsługi dzięki ergonomicznej konstrukcji i 12-metrowemu zasięgowi

Odkurzacz ma lekką konstrukcję i z łatwością omija meble i inne przeszkody. Zasięg wynoszący 12 m likwiduje potrzebę częstej zmiany gniazdka. Natomiast dziękidostępnym przyciskom sterującym, stabilnej rurze teleskopowej z aluminium i miękkim gumowym kółkom odkurzacz UltraSilencer sprawia, że odkurzanie staje się przyjemnością.


Ssawka FlowMotion Silent, umożliwiająca jeszcze cichsze i bardziej produktywne odkurzanie

Cicha ssawka FlowMotion ponadto ogranicza poziom hałasu w trakcie odkurzania. Dzięki aerodynamicznej konstrukcji i skutecznej ssawce odkurzacz UltraSilencer gwarantuje wysoką efektywność odkurzania przy niskim poziomie hałasu.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.