Menu

Electrolux PD91-8SSM

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 

Opis

System FlowMotion System FlowMotion Dzięki systemowi FlowMotion, w skład którego wchodzi ssawka Flow Motion o drobnym tarciu, a także duże kółka tylne z oponami z miękkiej gumy, w trakcie odkurzania urządzenie przemieszcza się prawie nie stawiając oporu.

4 pozycje parkowania 4 pozycje parkowania Odkurzacz można prosto przechowywać w pozycji pionowej, np. W szafie. Kółka XL Easy-Roll Kółka XL Easy-Roll przystępne manewrowanie, a także rozszerzają wygodę stosowania.

Ssawka 3 w 1 Ssawka 3 w 1 Przechowywana w specjalnej,przystępnej komorze w obudowie odkurzacza. System higienicznego worka System higienicznego worka Szczelne zamknięcie zapobiega wydostawaniu się kurzu po wyjęciu worka z odkurzacza, natomiast wygodny uchwyt ogranicza kontakt.

Dotykowy panel obsługowy Dotykowy panel obsługowy wygodne dotykowy panel przystępne dostosowywanie poziomu mocy do rodzaju odkurzanej powierzchni. Główne właściwości: PD91-8SSM Poznaj PURE D9 System FlowMotion System FlowMotion umożliwia płynne i łatwe manewrowanie odkurzaczem.

Dzięki kółkom XL Easy-Roll oraz ssawce z kółkami na łożyskach kulkowych można prosto kierować odkurzaczem unikając uderzeń o przeszkody. Ssawka FlowMotion z podświetleniem. Zoptymalizowana konstrukcja ssawki gwarantuje najwyższą wydajność zbierania zanieczyszczeń ze wszelkich rodzajów podłóg, natomiast kółka z łożyskami kulkowymi zezwalają na lekki i płynny ruch.

Oświetlenie pozwala zobaczyć brud nawet w najciemniejszych miejscach. Samoczynna regulacja mocy. Zwiększa komfort odkurzania, ponieważ zezwala na samoczynne regulowanie poziomu mocy do rodzaju podłogi.

System PureFlow zapewnia nieporównaną efektywność odkurzania, zwiększając równocześnie sprawność energetyczną. Higieniczny worek wyekwipowana jest w okienko, pozwalające w dowolnej chwili sprawdzić bieżące ustawienie: do odkurzania dywanów albo do podłóg twardych.

lepsze zamknięcie worka Zamknięcie worka s-bag zostało przeprojektowane tak, by nigdy nie występowało ryzyko pęknięcia albo rozszczelnienia. W celu usztywnienia konstrukcji zaimplementowano wytrzymalsze materiały, a także nową metodę uszczelniania (podwójne formowanie wtryskowe).

dzięki temu worek s-bag jest: higieniczny, zapobiegający kontaktowi z kurzem. Dodatkowo, ze względu na zatrzymywanie małych cząstek przyczynia się do poprawy jakości powietrza: jest korzystny dla osób cierpiących na alergię.

Dzięki takim workom odkurzacz zachowuje najwyższą wydajność poprzez lata. Nowy odkurzacz Electrolux Pure D9 Ma konstrukcję gwarantującą uniwersalność. Poręczny uchwyt pozwalający na łatwe przenoszenie, pokrywa gwarantująca stabilność przy przechowywaniu w różnych pozycjach, ssawka 3 w 1 przypasowana do wszelkich rodzajów podłóg i tapicerki.

Odkurzacz PURE D9 Zdobywca prestiżowej nagrody IF Design za progresywne wzornictwo i technikę....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.