Menu

iRobot Braava 320

Cechy produktu

 • Producent iRobot 

Opis

IRobot Braava 320 - inteligentny robot mopujący.

IROBOT® BRAAVA™ 320 SPECYFIKACJA

Sprzątanie na sucho i mokro: Braava ma dwa tryby czyszczenia, do wyboru w zależności od zadania, które jest do wykonania. W trybie mopowania na sucho iRobot Braava porusza się po liniach prostych używając ściereczki do pracy na sucho, aby zetrzeć pył, brud oraz kurz. W celu mopowania na mokro iRobot Braava używa specjalnego trybu pracy do przodu i do tyłu oraz wilgotnej ściereczki w celu zbierania zabrudzeń z Twojej podłogi.

Ściereczki czyszczące (jednorazowe albo z mikrofibry): w prosty sposób zdejmuje się i zakłada na moduł głowicy czyszczącej.

warianty podłóg: iRobot Braava czyści wszystkie typy powierzchni twardych, takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety.

Moduł głowicy czyszczącej: Ściereczki wygodnie i błyskawicznie zakłada się i zdejmuje z magnetycznego modułu czyszczącego. Po założeniu ściereczki, po prostu postaw iRobota Braava na podłodze i naciśnij przycisk zamiatania albo mopowania.

kontroluje sprzątaną przestrzeń, aby nie ominąć żadnego punktu na podłodze:
System nawigacji NorthStar działa jak GPS, który pomaga iRobotowi Braava monitorować miejsca w których już sprzątał, a także do których powinien się udać. Kostka nawigacji NorthStar emituje sygnał, którego iRobot Braava używa do określenia swej lokalizacji. Robot czyszcząc, tworzy sobie mapę sprzątanego pomieszczenia oznaczając ściany, przeszkody, a także nierówności, jakie spotyka po drodze.

Kompaktowy wymiar: Braava sprząta pod sofami, stołami, dociera także w wąskie przestrzenie, gdzie inni czyściciele nie są w stanie.

technika sprzątania wzdłuż ścian: Braava sprząta kurz i brud, gromadzący się wzdłuż ścian, przy cokołach i w rogach. Kwadratowy kształt iRobota Braava pozwala mu docierać do brudu i kurzu ukrytego w zakątkach pomieszczeń.

Zderzak z czujnikiem dotykowym: Zderzak iRobota Braava amortyzuje kontakt robota ze ścianami, meblami i innymi przedmiotami.

Inteligentne systemy detektorów: włączając czujnik wykrywania uskoków (Cliff Detect) pomagają iRobotowi Braava unikać schodów, dywaników i dywanów.

Sprawie, że sprzątanie Twoich podłóg jest bezproblemowe od początku do końca: Czyszczenie podłóg niegdy nie było takie proste. Masz do wyboru dwa tryby pracy. Wystarczy umieścić ściereczkę w odpowiednim miejscu, ustawić iRobota Braava i włączyć przycisk zamiatania lub mopowania.

Cicha praca: iRobot Braava mopuje podłogi nie przeszkadzając nikomu, a choćby nie przerywając Twojego snu.

Pauza/wznów: Braava zapamiętuje mapę przestrzeni, którą sprzątała. Dlatego możesz np. Zmienić jej ściereczkę wewnątrz procesu sprzątania, a mimo to robot nie pominie żadnego miejsca.

Wraca tam, gdzie zaczęła: Gdy Braava skończy, wraca do miejsca w którym zaczęła pracę i wyłącza się samoczynnie.

dane techniczne:

 • Kolor: Biały
 • Waga [kg]: 1.8
 • wymiary [cm]: 21,6 (długość) x 24,4 (szerokość) x 7,9 (wysokość)
 • Czas ładowania [min]: 600
 • Czas pracy: około 3 godzin w trybie pracy na sucho / 2 godziny w trybie pracy na mokro
 • Czujniki: Uskoku podłoża, Przeszkód
 • Technologie: System nawigacji NorthStar, Kanał 1 (wymaga 2 baterii rodzaj C, dołączonych do zestawu), sprzątania wzdłuż ścian

komplet mieści:

 • iRobot Braava 320
 • Akumulator 1500 mAh NiMH
 • Zasilacz
 • System nawigacji NorthStar, Kanał 1 (wymaga 2 baterii typ C, załączonych do zestawu)
 • Ściereczka z mikrofibry do pracy na sucho, 1 Ściereczka z mikrofibry do pracy na mokro
 • Głowicę czyszczącą

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.