Menu

iRobot Roomba e5

Cechy produktu
 • Producent iRobot 
 • Kolor srebrny, czarny 
Opis

iRobot Roomba e5 - Czarna

Najnowszy robot sprzątający marki iRobot zaopatrzony w nowy kosz na skażenia, silnik zastosowany w urządzenie, a także odświeżone konstrukcyjnie szczotki AeroForce. Samoczynny odkurzacz też potężną baterie Li-ion, która pozytywnie wpływa na utrzymanie stałego czasu pracy robota.
Aplikacja przenośna

iRobot wyposażył swój najnowszy samoczynny odkurzacz w aplikacje mobilną. Zezwala na ona ustawienie harmonogramu pracy robota, podgląd zapełnienia pojemnika i rozpoczęcia pracy urządzenia w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.
iAdapt

iRobot Roomba e5 porusza się chaotycznie
- robot nie został wyposażony w technologie orientacji przestrzennej. Wykorzystuje zaprogramowane algorytmy jazdy. Urządzenie samo wybiera aktualną trasę modyfikując ją za sprawą danych o napotkanych przeszkodach, przekazywanych poprzez czujniki do płyty głównej. Samoczynny odkurzacz jest wstanie szybko modyfikować dany tor jazdy z uwagi na najróżniejszego typu utrudnienia, przeszkody.


3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

marka iRobot zastosowała w automatycznych odkurzaczach Roomba system 3 – stopniowego sprzątania. Polega on na zbieraniu skażeń przesz 2 gumowe szczotki AeroForce – (główna siła robocza urządzenia), wspomaganych przez szczotkę boczna, której zadaniem jest transport skażeń z miejsc trudno dostępnych w obszar pracy szczotek głównych oraz zbieraniu nieczystości ze szczotek przy pomocy silnika znajdującego się w robocie. Skuteczny system gości w urządzeniach iRobot od początków linii 600, jednak w modelu e5 nastąpiła aktualizacja konstrukcji poprzez zmianę umiejscowienia silnika – nie znajduję się już w koszu tylko w urządzeniu co wydajność pracy całego urządzenia.Dirt Detect

Robot sprzątający ma system wykrywania obszerniejszych zabrudzeń. Gdy w trakcie pracy napotka uciążliwe skażenia, poświęci więcej czasu na sprzątanie w danym terenie. Inteligentny system wspomaga urządzenie w osiągnięciu jak najwyżej sprawności sprzątania w trakcie realizowania swej pracy.Silnik

Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba e5, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia.


Filtr powietrza

W pojemniku na skażenia znajduje się niewielki kartonikowy filtr powietrza AeroForce. Jego zadaniem jest zatrzymanie najdrobniejszych nieczystości przed wydostaniem się z pojemnika na brud wraz z czystym powietrzem do przestrzeni sprzątanej.Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

Dwie szczotki główne z odnowioną kolorystyką produkowane z gumy, podczas pracy przylegają do podłoża zbierając zanieczyszczenia transportując je wprost do kosza na kurz. Zastosowana konstrukcja szczotek AeroForce upraszcza robotowi prace na powierzchniach miękkich np. Dywany, wykładziny. Wałki produktywnie "przeczesują" podłoże eliminując wszelkie zanieczyszczenia, a także nadając powierzchni dywanowej efekt świeżości.


Szczotka boczna

Umiejscowiona z przodu robota w prawym rogu, wspomaga szczotki główne zagarniając w obszar ich pracy zanieczyszczenia znajdujące się w miejscach trudno przystępnych np. Rogach pomieszczeń czy przy ścianach. Przedkłada się to na rozszerzenie sprawności, a także skrupulatności pracy automatycznego odkurzacza.


Dual Mode

iRobot Roomba e5 obsługuje wirtualną ściane nowej generacji. Korzystając z niej, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:

• Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
• Pierścienia - Służy do tworzenia strefy, w którą robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


Funkcja Clean Spot

iRobot Roomba e5 ma 3 przyciski fizyczne. Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot. Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, powiększając obszar pracy z każdym wytwarzanym okrążeniem. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się kawa, cukier, sól, mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika. Warto jednak pamiętać ze automatyczny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zainicjuje samodzielnie pracy.


Czujniki spadku

automatyczny odkurzacz standardowe czujniki odpowiedzialne za likwidacje ryzyka spadku urządzenia z krawędzi np. Schodów. Robot wykryje uskok i potraktuje go jak wirtualną ścianę, błyskawicznie zmieniając kierunek jazdy. Czujniki gwarantują bezpieczeństwo pracy samoczynnego odkurzacza, co zwalnia użytkownika z kontroli nad przebiegiem sprzątania.Kosz na zanieczyszczenia

spora zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek wytwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło na dodatek konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia przez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


Akumulator Li-ion

Robot sprzątający zaopatrzony został w baterie litowo-jonową. Zagwarantuje ona płynność pracy urządzenia i brak efektu pamięci. Przekłada się to na stały czas pracy robota podczas cyklu mimo nieuniknionej eksploatacji akumulatora.


Harmonogram pracy robota sprzątającego

iRobot Roomba e5 można za pomocą aplikacji zaplanować tygodniowy plan pracy. Jednostkowe ustawienie momentu rozpoczęcia sprzątania zwalnia użytkownika z konieczności bycia w domu, gdy automatyczny odkurzacz ma pracować. Warto jednak pamiętać o regularnej konserwacji robota w celu uniknięcia usterek związanych z osadzaniem się brudu zbieranego na szczotkach oraz w koszu.


automatyczny powrót na stacje ładującą

iRobot Roomba e5 po zakończonym cyklu pracy albo w przypadku rozładowania, samoczynnie powróci na stacje bazową w celu uzupełnienia energii. System ten gwarantuje ciągłość pracy oraz stałą gotowość robota do kolejnego sprzątania.


dane technologiczne:
 • Producent: iRobot
 • Model: Roomba e5 - Czarna
 • Czas pracy: 90 minut
 • Czas ładowania: 180 minut
 • pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
 • rodzaj filtru: HEPA
 • wymiary:
 • średnica: 33,5 cm
 • wysokość: 9,3 cm
 • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
Zawartość zestawu

 • iRobot Roomba e5 - czarna
 • Zintegrowana stacja lądująca
 • przewód
 • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
 • Dodatkowy filtr powietrza
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i prędki start
 • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lat od daty zakupy.


Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Opinie - 104 opinie + Dodaj opinie
Mirable - Wystawiona 3 lata temu
lepiej dopracowane szczotki niż w zesżlych modelach ogólnie moim zdaniem wielkie udogodnienie i warto!
big boy - Wystawiona 3 lata temu
odkurzacz po prostu genialny, zbierze każdy pyłek, każdy brud, każdy włos zaplątany w dywanie
Chudy - Wystawiona 3 lata temu
jak widać w materiale filmowym - odkurzacz zajefajny, świetnie sprząta, super technologia
Paula - Wystawiona 3 lata temu
jeśli ktoś się waha nad zakupem to ze swojej strony mogę polecić Irobota, produkt jest dobrej jakości, z czytelną instrukcją obsługi, nie zawodzi, bo sprzata dokładnie
Orzeszek - Wystawiona 3 lata temu
Dla mnie świetne urządzenie nie zamienił bym na te chńskie podróbki
Susełka - Wystawiona 3 lata temu
Można smiało brać, ułatwi każdemu życie, ja miałam dość wiecznych okruchów na stole no i to rozwiązanie się sprawdza
Bożna - Wystawiona 3 lata temu
Rewelacyjnie sprząta, właśnie czegoś takiego oczekiwałam. Mam w domu persy i zbieranie ich włosów to była do tej pory masakra...
Elemelek - Wystawiona 3 lata temu
No no, własnie zasuwa od dwóch dni, dostaliśmy na święta, bardzo sprawnie wymija nogi od stołu i zabawki psa
Witka - Wystawiona 3 lata temu
Polecam! Odkuyrzacz sprawdza się świetnie i ma dobry czas sprzątania, więc bez problemu daje radę sprzątnąć całe mieszkanie :)
Meeko - Wystawiona 3 lata temu
mocno zasysa, niezła siła jak na takie małe coś, gorąco polecam
Ania Dan - Wystawiona 3 lata temu
no odkurzacz pierwsza klasa, wymiata wszystko nawet spod mebli
Nina - Wystawiona 3 lata temu
zobaczcie sami na filmie - odkurzanie najlepszej jakości ;)
Miłośniczka - Wystawiona 3 lata temu
Te szczotki świetnie sprawdzają się w domach, gdzie są zwierzęta, bardzo dokładnie zbierają sierść i kłaczki
Rodzynka - Wystawiona 3 lata temu
Nie ma problemu z nawigacją, nie gubi się na dużych powierzchniach, a meble nie stanowią problemu.
Basia - Wystawiona 3 lata temu
najlepszy odkurzacz jaki sobie można wymarzyć, uwielbiam go za to ile dobrego robi w mieszkaniu. i tak cicho ;)
Bubble - Wystawiona 3 lata temu
w moim przypadku sprawdza się na medal! Czy to panele czy dywan łazienkowy, na którym zwiększa moc
Mamex - Wystawiona 3 lata temu
zakup planowany od dawna, padło na ten model, jeste bardzo zadowolony, robot prosty w obsłudze a wypasiony w czujniki i dokładny
Gruszyk - Wystawiona 3 lata temu
Super sprzęt, właśnie czegoś takiego szukałem
Winiet - Wystawiona 3 lata temu
Długo się zastanawiałam na modelem i mega się cieszę, że wybraliśmy e5, bo nasze zwierzaki zostawiają multum sierści...
Twin - Wystawiona 3 lata temu
Gumowe szczotki to rewelacyjne rozwiązanie, nie ma mowy żeby po sprzątaniu zostały jakieś śmieci.
Biedronka - Wystawiona 3 lata temu
Świetny. To moja druga roomba i te szczotki są rewelacyjne, żaden paproszek nie zostanie na podłodze.
Czyścioszka - Wystawiona 3 lata temu
Naprawdę muszę mieć porządek w domu, wcześniej potrafiłam 3/4 razy rozkładać swój zwykły odkurzacz, teraz postanowiłam kupić tę roombę i moje życie się zmieniło :D podłogi czyste bez żadnego wysiłku!
JanP - Wystawiona 3 lata temu
Świetny sposób sprzątania, roomba podchodzi do zabrudzeń z każdej strony dzięki czemu nie ma opcji żeby na podłodze zostały jakieś śmieci.
Jaśka - Wystawiona 3 lata temu
Jestem alergiczką, mam alergię na kurz i roztocza, roomba ma świetne filttry, a w gumowych szczotkach nie zbierają się kurze <3
Robin - Wystawiona 3 lata temu
Wszystko zgodne z specyfikacją oraz opisem, roomba działa jak marzenie, jest bezawaryjna i porządnie wykonana.
cappucino - Wystawiona 3 lata temu
Odkurzacz bardzo dobrze wykrywa bardziej zabrudzone miejsca, czujniki się sprawdzają, bo nie ma problemu z omijaniem przeszkód, podobnie jak spokojnie go włączam na piętrze bez obawy, że spadnie.
Marcin - Wystawiona 3 lata temu
najlepszy odkurzacz automatyczny jaki można sobie wymarzyć. Dobra moc ssania, zbiera wszystkie śmieci, bezproblemowe ładowanie, logiczne sprzątanie wg systemu.
Karolina - Wystawiona 3 lata temu
Roomba to świetny odkurzacz. precyzyjny w sprzątaniu podłogi i dywanu. Cichy. Dobrej jakości.
Klimka - Wystawiona 3 lata temu
Bez problemu wykrywa bardziej zabrudzone miejsa, efektywnie zwiększa moc po wjechaniu na dywan, nie rysuje podłogi, jest cichy. Same zalety jak dla mnie.
Jarosława - Wystawiona 3 lata temu
Posiadanie odkurzacza automatycznego irobot to niesamowita przygoda i wygoda. Codzienne sprzątanie jest przeuciążliwe, fajnie było sie pozbyć tego problemu
Kuba - Wystawiona 3 lata temu
Dobry produkt, spełniający swoje zadanie. Idealny dla alergików.
Czajka - Wystawiona 3 lata temu
Świetny, na 5 z plusem. Odkurzacz jak to odkurzacz - sprząta. Tylko że ja nic nie muszę przy nim robić. Najważniejsze jest to, że podłogi są czyste.
Kułak - Wystawiona 3 lata temu
Sprząta dokładnie, co do paproszka, nie gubi się, niezaplącze w nic, a jeśli już to sam się wydostanie. e5 na 5!
Ilona F - Wystawiona 3 lata temu
Świetny sprzęt, dobrze wykonany, obudowa jest porządna, szczotki wszystko zbierają, nawigacja działa na medal. Polecam każdemu!
Pilot - Wystawiona 3 lata temu
Polecam. Dobrze odkurza całe powierzchnie, także przy ścianach i w narożnikach. Ustawienie harmonogramu pozwala na odkurzanie w czasie gdy wszyscy są w pracy, aby go nie słuchać i mu nie przeszkadzać
Bożena Wąs - Wystawiona 3 lata temu
Super wałki, kupiłam tę roombę, bo wcześniej myślałam o innym odkurzaczu, bo ten model najlepiej radzi sobie z sierścią a to był dla mnie priorytet i faktycznie, sprawuje się na medal
Pasiek - Wystawiona 3 lata temu
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dokładnie sprząta pokoje. Płytki panele i dywany z krótkim włosiem.
Sirni M - Wystawiona 3 lata temu
Zdecydowanie pokochałam tę roombę od pierwszego włączenia! Super dokładna, cichutka, bez problemu daje sobie radę ze sprzątnięciem dywanu w pokoju dzieci, uważa przy schodach. Dla mnie super sprzęt w całkiem dobrej cenie. Nie jest najtańszy ale będzie służyć przez lata
Marysia - Wystawiona 2 lata temu
Super! Moja druga roomba i nadal uwielbiam te odkurzacze. Super skuteczność i dokładność.
Luśka - Wystawiona 2 lata temu
Jestem zachwycona jego działaniem. Miałam wcześniej Roombe 780. Model e5 porusza się lepiej niż mój poprzedni robot. Ale jakość sprzątania tak samo dokładna
Blanka - Wystawiona 2 lata temu
roomba działa bez zarzutu, spokojnie radzi sobie z przejazdem po dywanie czy niskim progu. plusem jest duża skuteczność w zbieraniu sierści kota.
Natka - Wystawiona 2 lata temu
kupiłam odkurzacz iRobot bo akurat ten model poleciła mi znajoma. mam prawie 90 m do sprzątnięcie i nie zawsze ma ochotę odkurzać kilka razy dziennie, więc roomba jest świetnym ułatwieniem. każdy kto ceni sobie wygodę powinien spróbować sprzątania z takim robotem.
Bożydar - Wystawiona 2 lata temu
Taki odkurzacz powinien być w każdym domu. IRobot dokładnie posprząta każdą powierzchnię. System nawigacji ale jest niezwykle skuteczny.
Horoszczuk - Wystawiona 2 lata temu
Jeżeli mam być szczera, to czasami po prostu nie chcę mi się sprzątać, bo wolę odpocząć po pracy. rumba okazała się prawdziwym wybawieniem. ten kto wynalazł pierwszy odkurzacz automatyczny powinien dostać Nobla:) Roomba sama sprzątnie, Nie muszę jej pilnować, nie zaklinuje się. dla mnie to świetne rozwiązanie
kaut - Wystawiona 2 lata temu
Od miesiąca nie używam normalnego odkurzacza. Jeśli ktoś ma małe dzieci lub jakiegoś zwierzaka sierściogubnego to zdecydowanie polecam. Zdecydowaliśmy się na zakup w ciągu kilku dni. Tak bardzo przekonały nas opinie, testy i filmiki dotyczące tego modelu.
Ines - Wystawiona 2 lata temu
Rewelacja! Bardzo cenię sobie takie rzeczy i sprzęty, które ułatwiają codzienne życie, a roomba jest moim numerem jeden!
Iza - Wystawiona 2 lata temu
Zakup trafiony w 100%. Codziennie rano sobie sprząta jak wyjdziemy do pracy. Widać ogromną różnicę. Zasysa kurz. Nie ma do czego się przyczepić. Jeśli ktoś zastanawia się czy warto kupić taki gadżet to ja uważam że warto.
Bunny - Wystawiona 2 lata temu
z zakupem długo się nosiłem, najpierw byłem w sklepie zobaczyć czy wykonanie solidne, potem szukałem dobrej ceny a teraz jeździ już u mnie dwa dni i odkurza wszystko dlatego polecam
Raczka - Wystawiona 2 lata temu
Idealny odkurzacz dla każdej matki raczkującego dziecka. Wcześniej potrafiłam nawet 3 razy dziennie odkurzać, teraz mam roombę i święty spokój :)
Magdalena - Wystawiona 2 lata temu
Dobra bateria, długo odkurza. Turboszczotka dobrze sprawdza się przy zbieraniu włosów.
Olaf - Wystawiona 2 lata temu
Bardzo dobra moc ssąca, daje radę na dywanie. Nawigacja bez zarzutu, odkurzacz metodycznie sprząta każdy kawałek podłogi.
OciecPiłkarza - Wystawiona 2 lata temu
Polecam, bo roomby chechuje nie tylko skuteczność odkurzania ale również trwałość. Mój syn niechcący kopnął w roombę piłką (od piłki nożnej) i na szczęście robot dalej działa bez zarzutu!
Jasiekk - Wystawiona 2 lata temu
Na mojej podłodze wiele się dzieje roomba ma co robić- omija przeszkody, buty, itp. Poza tym jest bardzo dokładny.
Dorka - Wystawiona 2 lata temu
Odkurzacz perfekcyjnie odkurza w narożnikach i przy meblach czy ścianach. Nie mam uwag, jest ok.
MartyniukOla - Wystawiona 2 lata temu
Mój ulubiony sprzęt w domu, serio, jestem nim totalnie zachwycona. Mam go 2 tygodnie, jak na razie działa jak marzenie. szczególnie jeżęli chodzi o zbieranie włosów!
Magdalena Wąż - Wystawiona 2 lata temu
Polecam, największe plusy wg mnie: dwie gumowe szczotki i podwójny filtr. zbiera dosłownie wszystko :)
Wilk - Wystawiona 2 lata temu
Na jednym ładowaniu odkurza całe mieszkanie praktycznie. Te wałki są dobrze zrobione, bo nie zauważyłem, żeby na podłodze były pozostawione śmieci, czyli dobrze zbierają.
Karol - Wystawiona 2 lata temu
polecam. odkurzacz sprawuje się bez zarzutu. Dobra nawigacja, zdecydowanie na plus.
Beti - Wystawiona 2 lata temu
Roombę polecił mi sprzedawca jako najlepszy odkurzacz który zrewolucjonizuje moje życie. I faktycznie, cena wydawała mi się kosmiczna, ale nigdy nie miałam robota w domu. Ale za dobre efekty mogę polecić z całego serca
Eli - Wystawiona 2 lata temu
bardzo sobie chwalę ten odkurzacz, nareszcie mam trochę spokoju od nieustannego odkurania/zamiatania podłóg.
Daniel - Wystawiona 2 lata temu
Dobry silnik bo bez problemu odkurza dość spory dywan w salonie. Ogólnie działa dobrze, bez problemów.
Jasia - Wystawiona 2 lata temu
Jesteśmy mega zadowoleni z zakupu. Sprząta jak na filmikach na Youtubie - elegancko, więc nie było rozczarowania. Dostaliśmy to, czego się spodziewaliśmy. Polecam to urządzenie.
Dora - Wystawiona 2 lata temu
fajnie, że ma aplikację, mogę wyjść na spacer i włączyć go przed powrotem do domu, mogę też zaplanować sprzątanie. co do jakości to nie mam zastrzeżeń
Pioter - Wystawiona 2 lata temu
rewelacja, naprawdę. apka się nie zacina i praktycznie wszystko leci przez nią. odkurzacz śmiga aż miło
PatiZ - Wystawiona 2 lata temu
AeroForce - z powodu tego filtru zakupiłam odkurzacz. Syn jest alergikiem, szukałam więc odpowiedniego odkurzacza z filtrem, który nie wypuszcza brudu z powrotem do pomieszczenia. Sprawuje się idealnie!
Mariola - Wystawiona 2 lata temu
Bardzo przydatna rzecz, taki odkurzacz już dawno powinien znaleźć się w moim domu, a nie dopiero teraz. Duży plus za wirtualną ścianę. :)
Piasecka - Wystawiona 2 lata temu
działa cudownie, naprawde, nawigacja sprawia, ze podłoga jest odkurzona dosłownie na ksżdym milimetrze :)
Maurycy - Wystawiona 2 lata temu
Odkurzacz dobry, wykonany z trwałych materiałów, nic się z nim nie dzieje, czujniki działają, bo ani się nie gubi, ani nie uderza w meble. plus za zmywalny pojemnik.
Mina - Wystawiona 2 lata temu
ma dobre filtry i dobrze radzi sobie z sierścią na podłodze. z tego względu uważam, ze to dla mnie idealny sprzęt.
Dmowska - Wystawiona 2 lata temu
szczotki doskonale radzą sobie z włosami oraz psią sierścią. czujniki działają. polecam.
Fyna - Wystawiona 2 lata temu
Sprzęt super, funkcje są genialne. Sprząta codzien i jest mniej kurzu
Gołąbo - Wystawiona 2 lata temu
dla mnie jest super, dobrze radzi sobie z sierścią i o to mi chodziło.
Jowitka - Wystawiona 2 lata temu
Jestem jak najbardziej zadowolona z zakupu tego świetnego sprzętu. Spełnia swoje funkcje, więc u nas 100% zadowolenia
Justyna - Wystawiona 2 lata temu
ogromny plus za te szczotki, bo doskonale radzą sobie z odkurzaniem sierści kota. dla mnie to ogromne ułatwienie, mam dwa futrzaki i dopiero teraz widać ile jest tej sierści...
Laura - Wystawiona 2 lata temu
kupiłam go niedawno i muszę przyznać, że jestem zadowolona. jeżeli cały czas będzie tak dobrze działał to będzie super.
Wiktoria - Wystawiona 2 lata temu
Perfekcyjnie odkurza nawet przy ścianach i pod meblami - odkurzacz mega, dla mnie po całym dniu pracy świadomość że nie muszę sprzątać w domu jest bezcenna.
Asia - Wystawiona 2 lata temu
Obsługa robota przez aplikację na tablecie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystko odbyło się bez zarzutu, a robot wysprzątał całe mieszkanie. Mega uczucie.
Kira - Wystawiona 2 lata temu
Polecam! Przede wszystkim ze względu na skuteczność, ale też funkcjonalność, wygodę i stosunkowo cichą pracę.
Ginni - Wystawiona 2 lata temu
Polecam roombe, jest super,robot dokładny,staranny, wytrzymaly
Iza - Wystawiona 2 lata temu
Bardzo się cieszę, że daje radę też odkurzyć dywany. To wg mnie ogromny plus.
Pola - Wystawiona 2 lata temu
Ekstra sprawa, świetnie sobie radzi z odkurzaniem sierści.
Agnieszka - Wystawiona 2 lata temu
Roomba odkurza skutecznie i cicho, najlepsze jest to, że dobrze zbiera również psią sierść.
Nadi - Wystawiona 2 lata temu
Odkurzacz skutecznie walczy z sierścią i kurzem na podłogach. Bardzo się cieszę, że jest wyposażony w dobry filtr.
Diana - Wystawiona 2 lata temu
Miłe zaskoczenie. Dwie szczotki robią naprawdę porządną robotę, nawet na dywanie, a tego trochę się bałam, bo prawie w każdym pokoju mam dywany. na szczęście dobrze odkurza.
Grzegorz. - Wystawiona 2 lata temu
Dobry zakup, kurier dostarczył bez problemu, pierwsze włączenie też bez problemu, aplikacja działa.
Kamma - Wystawiona 2 lata temu
technicznie nie do końca się nam na wszystkich parametrach ale najważniejsze dla mnie jest to, że sprząta dokładnie i nie jest głośny.
Hanyk - Wystawiona 2 lata temu
Świetny odkurzacz. Sprząta bezawaryjnie, nie gubi się.
Sebastian - Wystawiona 2 lata temu
Polecam, świetnie odkurza, boczne szczotki wymiatają przy ścianach. Moc, czas pracy i głośność na plus.
Andrzej - Wystawiona 2 lata temu
Odkurzacz działa, nawigacja działa, czujniki są ok + wirtualna ściana. OK, polecam.
Sandrys - Wystawiona 2 lata temu
Polecam. Dobra cena, fajnie, że można kupić taki sprzęt i cena nie jest z kosmosu. Mam go kilka dni, działa, nie jest zbyt głośny, ogólnie oceniam na plus.
Tamata - Wystawiona 2 lata temu
Polecam, mam alergię na kurz, a od kiedy roomba odkurza mi w mieszkaniu jest go znacznie mniej.
Ewelina - Wystawiona rok temu
Polecam jak najbardziej, dobrze, że wybrałam roombę co ma dwie szczotki, lepsza skuteczność!
Darek - Wystawiona rok temu
Sprzątanie trochę zajmuje ale robot jeździ zazwyczaj jak mnie nie ma. Plus za aplikację.
Adrian - Wystawiona rok temu
kupiłem, fajna zabawka ale nie mogę narzekać bo odkurza też bardzo dobrze
Kochanowska - Wystawiona rok temu
Wraca do bazy, jeździ dość równo, na dywanie też sobie radzi. Plus za dokładne odkurzanie przy ścianach i przeszkodach.
Kinga - Wystawiona rok temu
Fajnie, że pojemnik na brud mozna umyć, plus ma dobre filtry, dla mnie jest spoko. Dobrze się sprawdza, a jestem alergiczką.
Kramek - Wystawiona rok temu
polecam. plus za wałki, bardzo łatwo się je czyści
Aminka - Wystawiona rok temu
łapka w górę, oczywiście, świetnie jeździ nawet na dywanie.
Angelika - Wystawiona rok temu
gumowe szczotki są dobre do zbierania zabrudzeń i na panelach i na dywanie. dodatkowo aplikacja jest na plus.
Baranka - Wystawiona rok temu
Polecam, mi fajnie jeździ zarówno po drewnianym prakiecie jak i po kafelkach.
Kama - Wystawiona rok temu
Niezawodny robot. Kupiłam dla własnej wygody i sprawdza się.
Frin - Wystawiona rok temu
Polecam! Jestem bardzomzadowolona!
Adam - Wystawiona 10 miesięcy temu
Świetnie się sprawdza, dobrze nawiguje po pomieszczeniach.
Marzena - Wystawiona 5 miesięcy temu
bezproblemowa nawigacja, dobrze radzi sobie w zakamarkach. Jestem zadowolona.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.