Menu

iRobot Roomba i6

Cechy produktu
  • Producent iRobot 
  • Kolor czarny 
Opis

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w branży robotyki i ciągłym innowacjom,iRobot zoptymalizował robota odkurzającego Roomba, by pomóc w czyszczeniu podłóg w domach na całym świecie. Wybierz jeden albo wszystkie pokoje Uczy się Twojego domu i potrafi rozróżnić salon od kuchni, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę i możesz wybrać które wnętrza mają być sprzątane i kiedy.

spora moc ssania gwarantuje do 1 Ox obszerniejszą moc ssącą dla dokładnego zbierania brudu, resztek oraz sierści z Twoich podłóg. Podnosi, zasysa i filtruje Nasz postępowy, 3-stopniowy system sprzątania zbiera brud, który widzisz i kurz, którego nie widzisz.

Wybierz jeden albo wszystkie pokoje Uczy się Twojego domu i potrafi rozróżnić salon od kuchni, dzięki czemu to Ty wybierasz, gdzie i kiedy ma sprzątać. Zasysanie podnoszące gwarantuje do 10x pokaźniejszą moc ssącą dla skrupulatnego zbierania brudu, kurzu oraz sierści z podłogi.

Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni wyjątkowa kompozycja podwójnych gumowych szczotek dopasowuje się do każdej powierzchni, usuwając wszystko od kurzu, po obszerniejsze zabrudzenia. Czystość, którą widzisz i czujesz każdego dnia Nasz postępowy, 3-stopniowy system sprzątania zbiera brud, który widzisz i kurz, którego nie widzisz.

Filtr wysokiej sprawności Filtr wysokiej produktywności jest wytwarzany ze specjalnego materiału, który wyłapuje99% pleśni, pyłków, roztoczy i psich i kocich alergenów. Kompatybilny z bazą czyszczącą Clean Base TM z automatycznym zasobnikiem na brud automatycznie likwiduje brud z pojemnika robota i przenosi go do wymiennego worka, który zawiera zawartość 30 takich pojemników pełnych kurzu i włosów; możesz zapomnieć odkurzaniu na długie tygodnie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.