Menu

Philips FC 6726

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Kolor czarny 
Opis

 Odkurzacz pionowy Philips FC6726/01 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Czas pracy (w trybie turbo): 20 min Czas pracy: do 40 min Czas ładowania: 5h Nadmuch: do 800 l/min objętość pojemnika na kurz: 0,4 L Akcesoria w zestawie Nasadka zasysająca 180° Miniturboszczotka Zasilacz sieciowy Szczelinówka Zintegrowana szczotka Stacja dokująca montowana na ścianie Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 zezwala na szybkie i dokładne odkurzanie.

Jest zaopatrzony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na precyzyjne zbieranie skażeń, choćby w trudno przystępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach wyłapuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i skutecznym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Podświetlenie LED nasadki uwidacznia ukryty kurz i brud Dzięki podświetleniu LED, w które wyekwipowana jest nasadka Philips 5000, łatwo zauważyć i polikwidować kurz, sierść, włosy i okruchy. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V zezwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są nad wyraz proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz Philips 5000 jest rozciągliwy i prosto nim manewrować.

Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

ergonomiczna konstrukcja pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

Miniturboszczotka do prędkiego odkurzania miękkich powierzchni Miniturboszczotka wspaniale nadaje się do usuwania sierści z tapicerki, foteli i dywanów. Jest niewielka, produktywna i efektywna. Silnik PowerBlade opracowany z myślą o sporej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą prędkość, skuteczną pracę i dokładne zbieranie skażeń na poziomie nasadki.

technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką sprawność na dłużej technologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej. Zmywalny filtr gwarantuje wysoką skuteczność na dłużej System f...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.