Menu

Philips FC 6728

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Poziom hałasu 80 dB
Opis

Najważniejsze zalety Poznaj odkurzacz SpeedPro Aqua 3w1 Funkcja mycia z systemem AquaBoost staranne porządki. Odkurzacz z funkcją mycia dzisiaj wystarczy Ci zaledwie chwila i jedno urządzenie, by utrzymać podłogi i dywany w czystości.

Odkurzacz pomoże Ci wyeliminować zanieczyszczenia, a za pomocą systemu myjącego umyjesz twarde podłogi. Usuwanie nawet nieprzystępnych plam. System AquaBoost wystarczy raz nacisnąć pedał, żeby system przemywający rozszerzył wyrzut wody.

Pozwoli to ekspresowo iwyeliminować plamy z podłogi. Prędkie i staranne bezprzewodowe odkurzanie wydajne sprzątanie. Nasadka zasysająca 180° Nasadka równocześnie zbiera kurz z przodu i po bokach. Nadzwyczajnie sprawdza się równocześnie na grubych dywanach, jak i na twardych podłogach.

szybko pozbędziesz się brudu, nie tracąc dużo czasu na porządki. Nie przeoczysz żadnego okruszka. Podświetlenie LED Dla obszerniejszej sprawności odkurzania, nasadka zaimplementowane diody, które oświetlają podłogę.

dzięki temu widać choćby najdrobniejsze zabrudzenia, a odkurzanie jest niezwłoczne. Długi czas pracy. Sprawny akumulator choćby do 50 minut odkurzania zapewni efektywny akumulator litowo-jonowy o napięciu 21.6 V.

Ładowanie do pełnej baterii trwa 5 godzin. * Po pełnym naładowaniu akumulatora w trybie kanon z nasadką przemywającą. Wydajne eliminowanie brudu. Silnik PowerBlade z PowerCyclone 7 kompozycja silnika kreuje silny przepływ powietrza.

Pomaga to łatwiej zebrać wszystkiego rodzaju zanieczyszczenia z każdej powierzchni, także z grubych dywanów. Odkurzacz ma dwa ustawienia szybkości: kanon i turbo. Nietrudne sprzątanie trudno przystępnych miejsc Przydatny nie tylko w domu.

Odkurzacz ręczny Jest lekki i prosty do przenoszenia. Dlatego pomoże Ci utrzymać porządek w domu, samochodzie, a także wszędzie tam, gdzie będziesz go potrzebować. Raz, dwa i po brudzie. Zawsze pod ręką. Zintegrowane akcesoria wbudowana w odkurzacz szczelinówka z małą szczotką pomogą polikwidować kurz z listw przypodłogowych czy rogów kanapy.

Długa rura odkurzacza umożliwia także dostęp do wysoko położonych miejsc. Komfortowe używanie na co dzień idealny odkurzacz dla każdego. Bezprzewodowy Manewrowanie bezprzewodowym odkurzaczem jest dużo prostsze klasycznym odkurzaczem z kablem zasilającym.

Bez trudu można sięgnąć do najdalszych kątów sprzątanego pomieszczenia. Przystępne opróżnianie. Ergonomiczny pojemnik na kurz Pozbycie się zebranego w pojemniku kurzu jest higieniczne i prędkie. Starczy wyrzucić jego zawartość wprost do kosza na śmieci.

Budowa zasobnika uniemożliwia wzbijanie się kurzu w powietrze. 2-warstwowy filtr Urządzenie wyposażono w 2-warstwowy filtr, który namierza drobinki kurzu. Dzięki czemu uzyskujemy czystsze powietrze w naszym domu.

ponadto filtr jest zmywalny i można go używać wielokrotnie. Jak dostać dodatkowy filtr? zakup i zarejestruj swój odkurzacz bezprzewodowy Philips i odbierz wymienny filtr za 1 zł! Jak otrzymać filtr za 1 z...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.