Menu

Philips FC 8682

Cechy produktu
  • Producent Philips 
Opis

Odkurzacz Philips Performer o klasie A+AA zagwarantuje najwyższą sprawność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% szkodliwych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

Klasa produktywności A+ zagwarantuje wysoką produktywność odkurzania Nasadka TriActive+ pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 sposoby - Etykieta energetyczna A+AA - Filtr antyalergiczny - 4 l - Turboszczotka Klasa energetyczna A+: wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii Ten odkurzacz został wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy niskim zużyciu energii.

Jest to urządzenie klasy energetycznej A+ zgodnie z etykietą energetyczną obowiązującą w UE. Nasadka TriActive+ umożliwia sprzątanie na 3 sposoby Nasza nieszablonowa nasadka TriActive+ delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego oczyszczenia.

Kanały powietrzne z przodu i po bokach wsysają okruchy i zbierają brud wzdłuż mebli i ścian. Nasadka do parkietów broni podłogi przed zarysowaniem Miękkie włosie nasadki do parkietów pozwala na subtelne odkurzanie i broni drewniane podłogi przed zarysowaniem.

wielka komora o objętości 4 l zezwala na rzadsze zmienianie worków szeroka komora na kurz pozwala na zapełnienie worka do jego maksymalnej pojemności 4 l, zanim będzie trzeba zmienić worek. Kabel o długości 10 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Dzięki zasięgowi 10 m od wtyczki do nasadki odkurzacz zezwala na dłuższe odkurzanie bez przełączania wtyczki.

Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Filtr Clean Air lokalizuje 99,9% śladowych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu zaspakaja zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

Odkurzacz otrzymał certyfikat ECARF jako przychylny alergikom. Przystępne w użyciu worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej Worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej i zezwalają na utrzymanie mocy ssania odkurzacza do czasu zapełnienia worka.

Jeden typ worka nadaje się do wszelkich modeli i jest zaopatrzony w mechanizm uszczelniający umożliwiający wyrzucenie worka bez bałaganu. Turboszczotka zbierająca sierść Turboszczotka głęboko czyści dywany i eliminuje z nich włosy i kłaczki kurzu.

Obrotowa szczotka znajdująca się wewnątrz eliminuje drobiny kurzu i sierść, dzięki temu podłogi są czystsze. Jest ona wyposażona w kółka, które uniemożliwiają powstaniu uszkodzeń w sytuacji użycia jej na twardej podłodze.

technologia niskiej głośności pozwala na ciche odkurzanie Urządzenie wyposażone w technikę niskiej głośności umożliwiającą ciche odkurzanie. Ten odkurzacz emituje podczas pracy dźwięki na poziomie 70 dB....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.