Menu

Philips FC 8776

Cechy produktu
 • Producent Philips 
 • Rodzaj automatyczny 
 • Poziom hałasu 58 dB
 • Pojemność worka/pojemnika 0.3 l
 • Wysokość 6.1 cm
 • Szerokość 33 cm
 • Kolor czarny 
Opis
SmartPro Compact Odkurzacz automatyczny/robot FC8776/01 Odkurzacz samoczynny Philips SmartPro Compact odkurza 2 razy szybciej dzięki nasadce TriActive XL o wyjątkowo obszernej szerokości. Z kolei dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz automatyczny wybiera najlepszą strategię,precyzyjnie wyczyścić podłogi. Najwyższa sprawność, inteligentne odkurzanie precyzyjne odkurzanie — teraz 2 razy szybciej*
 • Nasadka TriActive XL
 • Wąska budowa (6 cm)
 • System z 4 kołami
 • 130 min pracy
Nasadka TriActive XL o bardzo dużej szerokości Nasadka TriActive XL daje możliwość efektywnego i starannego odkurzania, teraz 2 razy szybciej dzięki:
1. Bardzo szerokiej nasadce, która czyści dwa razy pokaźniejszą powierzchnię za jednym razem.
2. Trzem otworom ssącym zbierającym kurz z przodu i po bokach.
3. Sprężystej listwie zbierającej kurz pozostały z tyłu.
Wąska budowa (6 cm) zezwalająca czyścić podłogę pod niskimi meblami Dzięki swej wąskiej konstrukcji i wysokości wynoszącej zaledwie 6 cm odkurzacz samoczynny może łatwo docierać pod meble i usuwać skategoryzowany tam kurz.
System Smart Detection dostosowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz samoczynny jest wyekwipowany w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie efektywnie samo sprząta. Odkurzacz samoczynny poznaje otoczenie i wybiera trafną strategię czyszczenia, która zezwala na jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej.
Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz automatyczny proponuje funkcję planowania dobowego, która umożliwia zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
Urządzenie samoczynnie wraca do stacji dokującej w celu naładowania Gdy akumulator odkurzacza samoczynnego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, aby się naładować i przygotować do następnego sprzątania.
Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz automatyczny oferuje funkcję planowania dobowego, która pozwala na zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z pokaźniejszej odległości Pilot pozwala na sterowanie odkurzaczem z większej odległości i wykonywanie kilku czynności. Można sprawić, iż odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania i nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej.
Akumulator litowo-jonowy o wielkiej mocy zapewnia 130 minut pracy sprawny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej charakterystyczne akumulatory. Nowy odkurzacz automatyczny pracuje nawet poprzez 130 min.
4 tryby odkurzania dopasowane do pomieszczeń
Dzięki 4 trybom odkurzania odkurzacz samoczynny może wybierać skuteczną i skuteczną strategię odkurzania danego pomieszczenia.
2 wyjątkowo długie szczotki do odkurzania narożników
Dzięki 2 wyjątkowo długim szczotkom odkurzacz samoczynny zgarnia kurz i brud z narożników i cokołów, czyszcząc miejsca, do których inne roboty nie docierają.
Dodatkowy filtr zezwala na korzystanie z urządzenia przez cały rok
Dodatkowy filtr umożliwia korzystanie z urządzenia poprzez cały rok
System z 4 kołami upraszczający pokonywanie progów Nowy odkurzacz SmartPro Compact z nasadką TriActive XL jest zaopatrzony w 4-kołowy system jazdy, w trakcie gdy klasyczne odkurzacze samoczynne mają zaledwie 2 koła. Usprawnia to odkurzaczowi samoczynnemu pokonywanie progów.
towar
producent
Kod producenta
FC8776/01
EAN
8710103768746
informacje podstawowe Worek na kurz technologiczne
czujka namierzający schody
Wyposażenie
2 filtry
Pilot zdalnego sterowania
Stacja dokująca
Szczotki boczne
Zasilacz
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta (ograniczenie do użytku domowego)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.