Menu

Philips FC 8955

Cechy produktu

 • Producent Philips 
 • Moc silnika 650 W
 • Poziom hałasu 74 dB
 • Zasięg pracy 11 m
 • Regulacja prędkości tak 
 • Pojemność worka/pojemnika 4 l
 • Wysokość 47.5 cm
 • Szerokość 30 cm
 • Długość 28 cm
 • Moc ssania 220 W
 • Kolor różowy, czarny, srebrny, tytanowy 

Opis

Odkurzacz workowy Philips Performer Ultimate LED• Filtr antyalergiczny• pojemnik na kurz o objętości 4 l• pilot zdalnego sterowania ErgoGripFC8955/09Technologia AirflowMaxWyjątkowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez długiczas, co pozwala na zastosowanie worka do samego końca.

technika skupiasię na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) wyjątkowy żebrowanyprofil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w workuna kurz i umożliwia użycie całej powierzchni worka.

2) objętośćspecjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomiernerozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien wworku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwalauniknąć redukcji mocy ssania.TriActive LEDNasadka TriActive LED pozwala na uwidocznienie ukrytego kurzu dziękiwyjątkowej technologii oświetlenia podłogi.

nieszablonowa bezszczotkowanasadka o strukturze gumowych listków zapobiega zaplątywaniu się i nawijaniuwłosów znajdujących się w kurzu. Płaski kształt nasadki zagwarantuje staranneprzyleganie i pomaga dotrzeć do wszelkich zakamarków.CarpetCleanNasadka CarpetClean pasuje nadzwyczajnie do rewelacyjnego odkurzania.Sprawdza się w najtrudniejszych zadaniach odkurzania dywanów i zapewniaefektywne zbieranie kurzu z miękkich podłóg.samoczynne włączanie/wyłączanieFunkcja samoczynnego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy,kiedy rzeczywiście jesteś w trakcie odkurzaniaWyprodukowano w EuropieInnowacyjny odkurzacz Performer Ultimate został produkowany w Europiezgodnie z wysokimi standardami jakości producenta PhilipsUchwyt z pilotemErgonomiczny zarys pilota zdalnego sterowania gwarantuje wygodny dostęp doustawień mocy i ich nietrudne przełączanie w celu dostosowania do miejsca irodzaju odkurzanej powierzchni i powiększenia produktywności odkurzania.

Pilot matakże inną zaletę — nie trzeba schylać się do jednostki centralnej, kiedychcemy na stałe wyłączyć urządzenie.Akcesoria przechowywane w urządzeniuAkcesoria przechowywane w urządzeniu, za każdym razem pod ręką, obejmują: -szczelinówkę, która gromadzi się w zakamarkach i dobrze odkurza powierzchniewzdłuż krawędzi listw przypodłogowych i w trudno przystępnych miejscach,takich jak otwory wentylacyjne; - nasadkę do tapicerki z małą, płaską główką, odużej sile ssącej — nasadka ta korzystnie odkurza powierzchnie z materiału.instynktowny ekran cyfrowyIntuicyjny ekran cyfrowy ukazuje ważne informacje i pozwala w pełniwykorzystać potencjał odkurzacza: - 4 ustawienia czyszczenia - Wskaźnikzapełnienia worka - Wskaźnik automatycznego włączenia/wyłączeniaMiękka szczotka w zasięgu rękiSzczotka do odkurzania została zastosowana w uchwyt, dzięki temu zawszejest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.Filtr antyalergicznyTen odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nadAlergiami (ECARF) jako przychylny osobom cierpiącym na alergie.

Powietrzewylotowe wypuszczane z odkurzacza jest oczyszczane z 99,95% alergenówpochodzących z sierści psów i kotów oraz z roztoczy i pyłków, stwarzając wdomu atmosferę bezpieczną dla alergików.s-bag Ultra Long PerformanceWorek s-bag® Ultra Long Performance (wyjątkowa odporność) zostałopracowany w celu uzyskania adekwatnej efektywności odkurzacza.

Worekzapewnia unikatową wytrzymałość w trakcie całego jego okresu wykorzystywania.30% plastiku pochodzącego z recyklinguOdkurzacz został w 30% wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wfirmie Philips staramy się dostarczać znaczące innowacje, w sposóbzrównoważony wykorzystując ograniczone zasoby naszej planety.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.